Визначилися фіналісти Відкритого чемпіонату України Героїв АТО

3—4 жовтня відбулися матчі півфінальної стадії Відкритого чемпіонату України Героїв АТО, за підсумками яких визначилися чотири фіналісти. Квартет найкращих склали ФК «Кропивницький», «Гепард» (Запоріжжя), ГУНП (Житомир) та «Зеніт» (Золотоноша).

Один із найпрестижніших всеукраїнських футбольних турнірів серед учасників та ветеранів бойових дій на Сході України покликаний сприяти спортивній та психологічній реабілітації наших захисників.

Цього року в ньому взяли участь 35 команд, загалом це близько 1000 гравців, які представляють різні структури сектору безпеки та оборони України. Упродовж квітня—вересня вони змагалися в шести групах у двоколовому турнірі, за підсумками якого по дві кращі команди кожної групи вийшли до півфіналів.

Турнір проводиться за підтримки та ініціативи Української асоціації футболу й Національної ради спортивної реабілітації захисників України, головою оргкомітету змагання є Уповноважений Президента України з питань реабілітації учасників бойових дій Вадим Свириденко.

Фото прес-служби УАФ

Результати матчів 1/2 фіналу

Півфінал 1. Золотоноша

«Зеніт» (Золотоноша) — «Армія» (Київ) — 2:1

«Зеніт» (Золотоноша) — «Дика Качка» (Вінниця) — 1:0

«Дика Качка» (Вінниця) — «Армія» (Київ) — 5:4

Переможець: «Зеніт» (Золотоноша).

Півфінал 2. Рівне

ГУНП (Житомир) — «Рівне-АТО» — 1:0

Переможець: ГУНП (Житомир).

Півфінал 3. Кропивницький

ФК «Кропивницький» — «Калібр» (Шостка) — 3:1

ФК «Кропивницький» — «Слобожанщина» (Харків) — 7:2

«Слобожанщина» (Харків) — «Калібр» (Шостка) — 3:2

Переможець: ФК «Кропивницький».

Півфінал 4. Запоріжжя

«Гепард» (Запоріжжя) — «Карпатська Земля» (Ужгород) — 3:2

Переможець: «Гепард» (Запоріжжя).

Фінальний етап проходитиме 13—14 жовтня в Києві і складатиметься з півфіналів, матчу за третє місце та фіналу. Жеребкування півфінальних пар відбудеться на наступному тижні.

Нагадаємо, що поточний Відкритий чемпіонат України Героїв АТО є другим за ліком. Минулорічним переможцем змагання став ФК «Кропивницький».

Фото прес-служби УАФ

НОВИНИ ПО ТЕМІ
Підписатися на новини