Олександр Петраков: «Збірна Вірменії — суперник непоганого рівня. Намагається грати в технічний, швидкий футбол»

Головний тренер юнацької збірної України (U-17) Олександр Петраков вважає, що спаринги з командою Вірменії будуть корисними для синьо-жовтих.

Триває збір юнацької збірної України (футболісти не старші 2003 року народження), яка в листопаді виступить у кваліфікації чемпіонату Європи. Про останні новини з табору української команди розповів її головний тренер Олександр Петраков.

— Олександре Васильовичу, зважаючи на те, що «Динамо» не відпустило своїх футболістів, виклик до вашої збірної отримали нові гравці? 

— Так. Це воротар Ілля Ольховий, півзахисник Давід Фоменко й нападник Дмитро Шостак. На превеликий жаль, травму отримав голкіпер «Шахтаря» Тимур Пузанков, який вибув на півтора місяці, тому він не допоможе нам у кваліфікаційних матчах чемпіонату Європи.

— Чи зможуть нові гравці або ті, хто не викликався останнім часом до цієї збірної, повністю зрозуміти вашу філософію?

— Це буде дуже складно. Наступний збір, який УАФ організував у Вірменії, буде вже приурочений до офіційних матчів. До речі, хочу сказати велике спасибі львівським «Карпатам», які допомогли з футболістами.

— Що скажете про найближчого суперника?

— Там завжди були хороші збірні. Вірмени намагаються грати в технічний, швидкий футбол, вони діють за схемою 4—3—3. Тому супротивник у нас буде непоганого рівня.

— Опонентів по кваліфікації Євро вже вивчаєте?

— Я їх всіх добре знаю. Природньо, що інформація щодо цих команд потроху оновлюється, тому вже після поточного збору я більш детально ознайомлюсь із змінами в цих збірних.

Нагадаємо, що команда Олександра Петракова готується до кваліфікаційного раунду Євро-2020 (U-17), який проходитиме в Португалії в листопаді поточного року. Там збірна України зіграє з Грузією (13-го числа), Албанією (16-го) й Португалією (19-го).

НОВИНИ ПО ТЕМІ
Підписатися на новини