Євро-2020 (U-17): юнацька збірна України дізналася своїх суперників у кваліфікації

Сьогодні у швейцарському Ньйоні відбулася церемонія жеребкування кваліфікаційного раунду чемпіонату Європи 2020 року серед юнаків віком до 17-ти років. 

52 збірні були розподілені по чотирьох кошиках по 13 команд у кожному згідно з їхнім рейтингом. Іспанці та англійці на правах найсильніших команд у реєстрі УЄФА розпочнуть відбір з елітного раунду. Естонія як господар Євро отримала пряму перепустку до фіналу. 

У результаті жеребкування юнацька збірна України U-17 (нинішня U-16 — гравці 2003 року народження) потрапила до групи 8. Підопічні Олександра Петракова у відборі до Євро-2020 зіграють зі збірними Португалії, Грузії та Албанії. 

Склад усіх груп кваліфікаційного раунду Євро-2020 (U-17)

Група 1: Бельгія, Польща, Македонія, Ліхтенштейн.

Група 2: Італія, Туреччина, Північна Ірландія, Люксембург.

Група 3: Ірландія, Ізраїль, Чорногорія, Андорра.

Група 4: Швеція, Данія, Фарерські о-ви, Литва.

Група 5: Франція, Словаччина, Кіпр, Гібралтар.

Група 6: Сербія, Угорщина, Білорусь, Латвія.

Група 7: Шотландія, Хорватія, Ісландія, Вірменія.

Група 8: Португалія, Україна, Грузія, Албанія.

Група 9: Німеччина, Греція, Азербайджан, Казахстан.

Група 10: Росія, Швейцарія, Румунія, Сан-Марино.

Група 11: Боснія і Герцеговина, Чехія, Фінляндія, Молдова.

Група 12: Нідерланди, Словенія, Уельс, Косово.

Група 13: Австрія, Норвегія, Болгарія, Мальта.

Господарів міні-турнірів у відбірних групах визначать дещо пізніше. Матчі цієї стадії Євро будуть завершені до 19 листопада 2019 року.

Дві найсильніші команди кожної групи й чотири кращі збірні, що посядуть треті місця (за результатами зустрічей із двома лідерами своєї групи), вийдуть до елітного раунду. Матчі цієї стадії відбудуться в березні 2020 року.

В елітному раунді всі учасники будуть розподілені на вісім груп. Переможці груп і сім кращих других команд (за результатами матчів із першою та третьою збірними своєї групи) вийдуть до фінальної стадії, де приєднаються до господаря Євро — Естонії. Фінальний турнір відбудеться в травні 2020 року.

НОВИНИ ПО ТЕМІ
Підписатися на новини