Ліга Європи. «Олександрія» здобула перше очко у групі, зігравши внічию з «Гентом»

У поєдинку другого туру групового етапу Ліги Європи «Олександрія» та бельгійський «Гент» переможця не виявили.

Матчі стартового туру команди провели по-різному: «Олександрія» поступилася «Вольфсбургу» (1:3), а «Гент» здолав «Сент-Етьєн» (3:2). Після поразки в Німеччині підопічні Володимира Шарана змогли оговтатися, здобувши чотири очки у двох матчах чемпіонату та здолавши «Діназ» у рамках Кубку України. Суперники два тижні пропрацювали за аналогічним сценарієм, причому не без голів Романа Яремчука.

«Олександрія» не могла розраховувати на травмованих Шендрика та Протасова. У бельгійців під питанням був Пластун, однак захисник збірної України з’явився у стартовому складі.

Початок поєдинку виявився багатим на моменти. Спершу Камінські потягнув м'яч після удару головою від Лучкевича, після чого Лустіг ледь не влучив у кут після кутового. А на 6-й хвилині Депуатр вдало завершив контратаку прицільним ударом у ближній кут із межі штрафного.

Наступних моментів довелося чекати до середини першого тайму, коли Третьяков ледь не замкнув небезпечний простріл Сітала. А на 31-й хвилині захисник гостей Нгадеу-Нгаджуї ледь не подвоїв перевагу «Гента», однак влучив у стійку після кутового. «Олександрія» відповіла ударом Банади, але суперників виручив кіпер.

На початку другого тайму українці стали більше контролювати м’яч і сміливіше йти в атаку. У підсумку підопічні Шарана після затяжної облоги штрафного «Гента» зуміли зрівняти рахунок. Ковалець вийшов на ударну позицію, із його пострілом Камінські впорався, однак на добивання не забарився Сітало. 1:1.

Після цього бельгійці перехопили ініціативу, змусивши «Олександрію» відійти назад. Неточного дальнього удару завдав Оджіджа, а реальну нагоду вирвати перемогу втратив Яремчук, який із кількох метрів не зумів переграти Паньківа. У підсумку господарі втримали нічийний результат, здобувши перше очко на груповому етапі.

У поєдинку взяли участь гравці «Гента», викликані на жовтневий збір національної команди України, — Ігор Пластун і Роман Яремчук (замінений на 89-й хвилині).