Сергій Шищенко: «На стадії боротьби за місце у чвертьфіналі слабких суперників уже не буває»

2017 року футболісти першолігового «Миколаєва» стали порушниками спокою, лише в півфіналі Кубку України поступившись київському «Динамо». Не проти принаймні повторити це досягнення й гравці нинішнього «Миколаєва», які після перемоги над «Чорноморцем» пробилися вже до 1/8-ї.

— Через форс-мажорні обставини нам дозволили грати з одеситами на штучному газоні, — сказав головний тренер «Миколаєва» Сергій Шищенко в коментарі офіційному сайту УАФ. — Це певною мірою негативно позначилося на діях моїх підопічних, які зазвичай грають і тренуються на трав’яних полях. Ми володіли інформацією, що «Чорноморець» приїде неосновним складом, і тому я також вирішив довірити місце в «старті» виконавцям, що не мали достатньої ігрової практики.

Думаю, що глядачам сподобався наш поєдинок. Була напружена боротьба, гості грали від оборони, і нам було нелегко відшукати в ній вразливі місця. Можливо, якби ми реалізували свої гольові моменти в першому таймі, то взяли б гору, особливо не напружуючись. Проте ми своїми шансами не скористалися, довелося діяти з максимальною викладкою, і все вирішилося лише наприкінці матчу, коли Сергій Панасенко таки забив переможний м'яч.

Із великою долею вірогідності ми й у наступному раунді гратимемо вдома. Дуже сподіваюся, що вже на трав’яному газоні. Особливо не переймаюся, кого жереб вибере нам у суперники, адже на стадії боротьби за чвертьфінал слабких візаві вже не буває. Хоча, якщо відверто, кортить, аби до Миколаєва приїхав хтось із грандів українського футболу…

НОВИНИ ПО ТЕМІ
Підписатися на новини