Олександр Косенко: «Я позитивно оцінюю результат і гру збірної України на турнірі в Івано-Франківську»

Головний тренер збірної України з футзалу Олександр Косенко прокоментував виступ команди на міжнародному турнірі в Івано-Франківську.

Нагадаємо, ці змагання проходили 22—24 вересня в рамках підготовки синьо-жовтих до відбірних матчів ЧС-2020. Окрім господарів, у них брали участь збірні Румунії та Грузії. Українці в першому поєдинку поступилися румунам (2:5), а у другому перемогли грузинів (4:1). У підсумку вони посіли на турнірі друге місце, пропустивши вперед румунську команду.

Підсумки виступу своїх підопічних в Івано-Франківську підбив головний тренер збірної України Олександр Косенко:

«Я позитивно оцінюю результат і гру збірної України на цьому турнірі. У нас були дуже хороші ігрові відрізки, за виключенням останніх двох хвилин матчу з Румунією. Ці дві хвилини ми повністю провалили. А так — це були хороші поєдинки з гідними суперниками.

Хлопці набули цінного досвіду, а тренерський штаб отримав багато корисної інформації, над якою тепер потрібно працювати. Тобто цей турнір виявився дуже корисним з усіх точок зору.

Наразі хлопці будуть виступати за свої клуби, а ми — спостерігати за ними й робити належні висновки. Перед відбірними матчами світової першості у нас заплановано збір у Броварах, який розпочнеться 19 жовтня. Ближче до нього й визначимося зі складом команди на поєдинки відбору».

Міжнародний турнір в Івано-Франківську

Україна — Румунія — 2:5

Румунія — Грузія — 6:3

Грузія — Україна — 1:4

Підсумкова таблиця

     І  В  Н  П  М  О
1  Румунія 2 2 0 0  11—5 6
2  Україна 2 1 0 1  6—6 3
3  Грузія 2 0 0 2  4—10 0

Нагадаємо, що поєдинки основного раунду відбору до ЧС-2020 відбудуться 22—27 жовтня. Суперниками синьо-жовтих будуть Словенія, Македонія та Косово. За регламентом до еліт-раунду вийдуть дві кращі збірні групи.

НОВИНИ ПО ТЕМІ
Підписатися на новини