На міжнародному товариському турнірі в Івано-Франківську збірна України з футзалу посіла друге місце

Збірна України з футзалу перемогла Грузію й посіла на міжнародному товариському турнірі друге місце.

У рамках підготовки до відбірних матчів чемпіонату світу 2020 року підопічні Олександра Косенка взяли участь у міжнародному турнірі в Івано-Франківську. У неділю у своєму першому поєдинку синьо-жовті поступилися збірній Румунії (2:5). У понеділок румуни здолали ще й збірну Грузії (6:3) і достроково стали переможцями змагань.

Сьогодні ж в останньому матчі турніру Україна та Грузія вирішували, яким буде остаточний розподіл місць. Перші 10 хвилин команди придивлялися одна до одної, а потім у середині тайму швидко обмінялися голами. Наприкінці ж 20-хвилинки українці вийшли вперед завдяки удару Сергія Журби — 2:1.

У другому таймі наша команда збільшила свою перевагу. Два м'ячі у ворота грузинів спрямували Ігор Корсун та Сергій Малишко. 4:1 — перемога збірної України.

Міжнародний товариський турнір із футзалу

Грузія — Україна — 1:4 (1:2)

Голи: Фумаса (10) — Разуванов (9), Журба (20), Корсун (34), Малишко (36).

Україна: Іваняк, Корсун, Микитюк, Фаренюк, Шотурма (стартова п'ятірка); Литвиненко, Ципун, Королишин, Малишко, Білоцерківець, Разуванов, Педяш, Журба, Зварич, Шеремета.

3  Грузія 2  0  0  2  4—10  0

Нагадаємо, що поєдинки основного раунду відбору до ЧС-2020 відбудуться 22—27 жовтня. Суперниками синьо-жовтих будуть Словенія, Македонія та Косово. За регламентом до еліт-раунду проб'ються дві кращі збірні групи.

19.04.2024 10:00

ЧС-2024 з футзалу: жеребкування фінального турніру заплановане на 26 травня

Федерація футболу Узбекистану повідомила, що жеребкування фінальн...

18.04.2024 11:00

ЧС-2024 з футзалу: визначилися потенційні суперники збірної України

Стали відомі ще шість учасників фінального турніру чемпіонату світу з...

16.04.2024 18:48

Збірна України з футзалу завершила турнір у Литві нічиєю з командою Франції

Сьогодні, 16 квітня збірна України з футзалу завершила виступ на міжна...

15.04.2024 20:14

Олександр Косенко: «Дуже корисна гра, і ми моментами мали доволі непоганий вигляд»

Головний тренер збірної України з футзалу Олександр Косенко прокоменту...