Василь Кобін: «Для «Миная» кожна кубкова гра — чудова нагода вдосконалюватися»

Удруге поспіль футболісти «Миная» здобули право виступати в 1/8 фіналу розіграшу Кубка України. Для цього закарпатцям довелося здолати в напруженому поєдинку «Волинь», яка із середини другого тайму грала вдевятьох.

— Слід віддати належне лучанам, які, хоч і грали експериментальним складом, створили нам чимало проблем, — сказав головний тренер «Миная» Василь Кобін у коментарі офіційному сайту УАФ. — Утім, й у нас були деякі кадрові зміни в порівнянні з останнім календарним поєдинком із «Металургом». Це — Кубок, зовсім інший турнір, і треба було надати можливість проявити себе кільком футболістам, які голосно стукають у двері «основи».

Чому ми, тривалий час граючи в більшості, переможний гол забили лише наприкінці матчу? Не було належної агресії з боку наших гравців атаки, захисники гостей не відчували тиску, бракувало й гострого останнього пасу. Та все ж я задоволений, що ми таки дотиснули непоступливу «Волинь».

Перед нами було поставлене завдання пройти два раунди й помірятися силами з іменитим суперником. Адже саме в таких баталіях переконуєшся, чого насправді варті твої підопічні. Ось чому для «Миная» кожна кубкова гра — чудова нагода вдосконалюватися. Тим паче, що в кубкових змагань — свої закони, тут треба налаштовуватися на кожен поєдинок як на фінальний, інакше неприємностей не уникнути.

НОВИНИ ПО ТЕМІ
Підписатися на новини