U-17: юнацька збірна України стала переможцем міжнародного турніру в Латвії

В останньому турі змагань підопічні Олександра Петракова здобули вольову перемогу над командою Північної Македонії.

Сьогодні для юнацької збірної України U-17 (футболісти не старші 2003 року народження) матчем проти однолітків із Північної Македонії закінчився виступ на турнірі чотирьох збірних, що проходив у Латвії.

Після того, як турки виграли в латвійців, стало зрозуміло, що для перемоги в цих змаганнях синьо-жовтим в останньому турі потрібно просто обіграти македонців.

Однак уже на 11-й хвилині українська збірна пропустила. Утім, цей результат протримався лише вісім хвилин. Волошин відновив рівновагу в рахунку. А після перерви все стало на свої місця. Спочатку Микитишин вивів нашу збірну вперед, а під завісу зустрічі крапку поставив Яцик. 3:1. Таким чином, команда Олександра Петракова стала тріумфатором цього турніру.

Латвія (U-17) — Туреччина (U-17) — 0:2

Україна (U-17) — Північна Македонія (U-17) — 3:1 (1:1)

Голи: Волошин (19), Микитишин (56), Яцик (88) — (11).

Україна (U-17): Ісенко, Роман, Танчак, Савчук, Дячук, Кононов (Маленков, 71), Лебедєв (Шубін, 46), Яцик (Бомащук, 88), Хлань (Микитишин, 46), Волошин (Шостак, 65), Горбач (Попов, 60).