Ольга Овдійчук: «Упевнена, що завтра проти однієї з найсильніших збірних світу кожен наш гравець покаже насамперед характер»

Разом із Наталією Зінченко у прес-конференції напередодні матчу відбору до Євро-2021 серед жінок проти команди Німеччини взяла участь гравець мадридського «Атлетико» й збірної України Ольга Овдійчук.

— Як настрій після вояжу з Іспанії до України? Як почуваєтеся перед матчем?

— Настрій чудовий, дуже приємно приїжджати з іншої країни додому. Ми з дівчатами завжди раді бачити одна одну, незважаючи на те, де хто виступає. Підтримуємо гарну атмосферу й готуємося до гри.

— Які ваші враження від перебування в Іспанії, яке там ставлення до жіночого футболу?

— Мене прийняли дуже тепло, одразу було видно, що люди цікавляться жіночим футболом. Підтримують свої команди, ходять на ігри... Атмосфера на стадіонах чудова, це відіграє велику роль.

— Чи є в дівчат побоювання перед зустріччю з однією з найсильніших збірних світу?

— Ми розуміємо, із ким доведеться грати. Усі знають, що Німеччина — дуже титулована команда. Німкені — досвідчені гравці, у них за плечима чимало відповідальних поєдинків. Але боятися не варто жодного суперника. У нас є хороші футболістки, які не раз грали проти таких команд.

Я упевнена, що завтра кожен наш гравець, незалежно від того, вийде він у стартовому складі чи на заміну, продемонструє насамперед характер. А там уже гра покаже.

НОВИНИ ПО ТЕМІ
Підписатися на новини