Favbet Ліга. «Шахтар» невимушено розібрався з «Маріуполем», «Зоря» наздогнала «Десну» в таблиці

Два недільні матчі продовжили програму 5-го туру Favbet Ліги, яку завтра закриє поєдинок «Дніпра-1» зі «Львовом».

Чергову перемогу, сьому поспіль з урахуванням попереднього чемпіонату, здобув «Шахтар». У зустрічі з «Маріуполем» уже на 12-й хвилині гірники вигравали з рахунком 3:0, тож ніяких сумнівів щодо підсумку поєдинку не виникало. Варто відзначити повернення на поле Віктора Коваленка. Кандидат до збірної України, який через травму пропустив старт сезону, відіграв сьогодні за донеччан повний матч.

«Шахтар» продовжив свою безпрограшну серію в чемпіонаті України до 34-х поєдинків: востаннє гірники залишали поле переможеними більше року тому — 3 серпня 2018-го після гри з «Динамо» в Києві.

У складі «Шахтаря» в матчі взяли участь футболісти, викликані Андрієм Шевченком на вересневий збір національної команди України: Пятов, Матвієнко (замінений на 46-й хвилині), Степаненко (замінений на 46-й хвилині), Марлос (гольовий пас, замінений на 65-й хвилині), Мораес (гол, гольовий пас).

Що ж до львівського матчу, то «Зоря» між двома поєдинками з «Еспаньйолом» у Лізі Європи зуміла поповнити скарбничку очками у внутрішній першості. Враховуючи напружений графік на початку сезону, не дивно, що тренерський штаб луганців у грі з «Карпатами» вдався до масштабної ротації. У порівнянні з матчем у Барселоні, що відбувся трьома днями раніше, у стартовому  складі були відсутні Тимчик, Абу Ханна, Лєднєв, Луньов, Кабаєв та Громов.

Долю зустрічі вирішив єдиний гол, який гості забили у другому таймі. Юрченко виконав кутовий, а Будківський головою пробив під поперечину. «Зоря» наздогнала в таблиці «Десну», що йде другою, та поступається чернігівцям лише за додатковими показниками.

«Шахтар» — «Маріуполь» — 5:1 (3:0)

Голи: Тете (8, 11), Мораес (12), Тайсон (62, з пенальті), Маркос Антоніо (83) — Вакула (78).