Віталій Костишин: «Дуже хочеться, щоб «Поділля» зійшлося з «Колосом», який очолює мій старший брат»

21 серпня відбулося жеребкування другого попереднього етапу розіграшу Кубка України. Футболістам «Поділля» вдалося подолати стартовий барєр, взявши гору над амбітним «Поліссям» та підтвердивши цим закономірність свого успішного виступу в поточному чемпіонаті другої ліги.

— У міжсезоння нам вдалося зберегти всіх провідних виконавців, окрім того, запросивши кількох кваліфікованих новачків, позбулися проблемних позицій, — розповів керманич «Поділля» Віталій Костишин офіційному сайту УАФ, коментуючи результати жеребкування. — Додало наснаги й те, що керівництво ФК подбало про поліпшення фінансових умов. Що ж до нашого матчу з «Поліссям», то вважаю, що ми награли на перемогу, адже частіше володіли м’ячем, створили більше небезпечних моментів і ще в першому таймі могли зняти з порядку денного питання про переможця.

Приємно, що з кожним матчем збирається все більше вболівальників на стадіоні «Поділля». Сподіваюся, що на наступному кубковому поєдинку з «Волинню» нас буде підтримувати близько п’яти тисяч фанів. На мій погляд, «Поділлю» пощастило з жеребкуванням. Граємо вдома, суперник серйозний, налаштований завоювати путівку до елітного дивізіону… Саме в таких протистояннях й одержуєш інформацію, чого твої підопічні насправді варті. Але й у нас плани амбітні, зізнаюся, дуже хочеться, щоб на кубковій дистанції «Поділля» зійшлося з ковалівським «Колосом», який очолює мій старший брат.

НОВИНИ ПО ТЕМІ
Підписатися на новини