Андрій Білецький: «Добре пам’ятаю, що «Калуш» є незручним суперником для «Миная»

У середу відбулося жеребкування другого попереднього етапу розіграшу Кубка України. Один із матчів відбудеться в Калуші, де «містяни» прийматимуть першоліговий «Минай».

— У стартовому поєдинку з «ВПК-Агро» калушани виступали експериментальним складом, — сказав президент ФК Андрій Білецький, коментуючи для офіційного сайту УАФ результати жеребкування. — Річ у тому, що, незважаючи на успішний виступ «містян» минулого сезону в кубкових баталіях, цього разу ми ставку робимо на чемпіонат другої ліги, де перед командою поставлене завдання підвищитися в класі. Але резервісти в протистоянні з «ВПК-Агро» не підвели, у першому таймі відкрили рахунок, а коли після перерви на полі з’явилося кілька провідних гравців, без особливих зусиль довели справу до перемоги.

Отже, продовжуємо боротьбу на двох фронтах. Слід віддати належне новому тренерському штабу на чолі з Василем Качуром, який подбав про створення чудового мікроклімату в команді. Що ж до підсумків жеребкування, то, коли відверто, сьогодні всі думки про суботній календарний матч із принциповим суперником — «Нивою» з Тернополя. А вже потім міркуватимемо, як дати бій «Минаю», для якого, до речі, «Калуш» є незручним суперником.

Закарпатці ще на нашому стадіоні не вигравали. Сподіваюся, психологічна перевага буде на боці підопічних Василя Качура. Очікуємо ми й на гучну підтримку 12-го гравця, задля цього початок матчу у вівторок призначили на 18.00, аби всі бажаючі після роботи встигли на футбол.

НОВИНИ ПО ТЕМІ
Підписатися на новини