Збірна України з пляжного футболу зробила неймовірний камбек у першому матчі відбірного етапу Євроліги!

Збірна України з пляжного футболу розпочала відбірний етап Євроліги 2019 року в португальському Назаре з чудової перемоги над Швейцарією.

Підопічні Євгена Варениці проводили матч лише із сімома польовими гравцями через дискваліфікацію Ярослава Заворотного. Початок зустрічі для синьо-жовтих став просто шоком, адже за три хвилини наша команда пропустила три м'ячі. Здавалося, долю поєдинку вирішено.

Однак українці знайшли в собі сили не зламатися. Ще через дві хвилини на табло вже було 2:3. Відзначилися Юрій Щериця та Роман Пачев. Після такого бурхливого старту команди взяли паузу й наступний гол глядачі побачили вже у третьому періоді.

Спочатку Щериця оформив дубль і зрівняв рахунок, а через дві хвилини Макеєв уперше в поєдинку вивів нашу команду вперед — 4:3. Просто блискучий камбек! Утім, і португальці не збиралися складати зброю. Два голи Деяна Станковича — і вони знову попереду.

Але синьо-жовтих цього дня було вже не зупинити. Вони знову проявили характер і ще тричі розписалися у воротах суперника. При цьому Юрій Щериця й Костянтин Макеєв записали на свій рахунок хет-трики й стали справжніми героями цього суперматчу.

Отже, перемога — 7:5, і вже завтра підопічні Євгена Варениці о 21.30 розпочнуть матч із Португалією.

Євроліга-2019. Відбірний етап. Дивізіон А. Група 1

Україна — Швейцарія — 7:5

Голи: Щериця (4, 26, 36), Пачев (5), Макеєв (28, 33, 35) — Борер (1, 1), Отт (3), Станкович (29, 32).

Україна: Гладченко, Неруш, Медвідь, Петренко, Пашко, Пачев, Макеєв, Щериця, Глуцький.

Швейцарія: Яггі, Стюкль, Борер, Станкович, Отт, Ходель, Конрад, Остген, Штайнеманн, Денц.

Попередження: Щериця (5), Пачев (33) — Штайнеманн (29).

В іншому матчі в нашій групі Португалія переграла Польщу з рахунком 3:1.