Студентська збірна України: триває переможна серія в рамках підготовки до Всесвітньої універсіади

Сьогодні студентська збірна України, яка готується до Всесвітньої універсіади в Італії, провела вже третій контрольний матч в рамках поточного збору. Її суперником на УТБ у Бучі була першолігова «Оболонь-Бровар».

У середині першого тайму після подачі кутового на другому поверсі майстерно зіграв Кушніренко, і підопічні Анатолія Бузніка вийшли вперед. Після перерви «пивовари», для яких це був перший спаринг у міжсезоння, докладали зусиль, аби вирівняти становище, але безуспішно. Більше того, на 78-й хвилині студентська збірна України впіймала господарів на контратаці, і Понєдєльнік ще раз змусив капітулювати воротаря киян. Таким чином, синьо-жовті виграли у третьому спарингу поспіль з урахуванням попередніх зустрічей із «Десною» (1:0) та «Межигір’ям» (4:0).

29 червня підопічні Анатолія Бузніка проведуть заключний спаринг на зборі, з друголіговою «Чайкою», а наступного дня вирушать до Неаполя.

Товариський матч

Студентська збірна України — ФК «Оболонь-Бровар» — 2:0 (1:0)

Голи: Кушніренко (29), Понєдєльнік (78).

Студентська збірна України: Солдатенко (Поспєлов, 46), Кушніренко (Астахов, 46), Юхимович (Заставецький, 46), Лобов (Співаков, 46), Соколов (Нечипоренко, 46), Думанюк (Толочко, 46), Дорошенко (Чумак, 46), Радченко (Удод, 46), Завійський (Понєдєльнік, 46), Костишин (Грисьо, 46), Штогрин (Нурієв, 46).

11.01.2020 15:01

Анатолій Бузнік: «Знайомство з новими підопічними відбудеться у травні на «Карпатському просторі»

На минулорічній Універсіаді в італійському Неаполі студентська збірна...

18.07.2019 14:01

Анатолій Бузнік: «На Універсіаді в Італії нам забракло якісної ротації гравців»

Студентська збірна України з футболу повернулася зі Всесвітньої універ...

30.06.2019 12:00

Анатолій Бузнік: «На Універсіаді в Неаполі ми поставили перед собою максимальне завдання»

30 червня студентська збірна України з футболу вирушає до італійського...

29.06.2019 22:40

Студентська збірна України завершила підготовку до Всесвітньої універсіади перемогою

30 червня футболісти студентської збірної України вирушать до італійсь...