Збірна України з пляжного футболу здобула другу перемогу на Європейських іграх у Білорусі

Підопічні Євгена Варениці після вчорашньої перемоги над Італією в серії пенальті сьогодні здолали Іспанію в основний час.

Другий поєдинок збірної України на ΙΙ Європейських іграх у Мінську виявився не менш захоплюючим за перший. У протистоянні із сьомою командою світу, Іспанією, українці повели вже на 2-й хвилині. Відзначився Олександр Корнійчук.

Фото Павла Кубанова

Так само вдало розпочали синьо-жовті й другий період. Буквально за кілька секунд після його початку Олег Зборовський подвоїв перевагу нашої збірної. Однак після цього іспанці перехопили ініціативу й відправили у ворота збірної України три м'ячі поспіль. Проте на другу перерву команди пішли за рахунку 3:3. Відновив паритет Ігор Борсук.

В останній 12-хвилинці до справи став Роман Пачев, який оформив дубль у відповідь на автогол нашого воротаря Андрія Неруша (на рахунку кращого бомбардира українців уже чотири м'ячі). Крапку ж у протистоянні поставив Андрій Борсук.

6:4 — перемога збірної України, яка із чотирма очками очолила групу В й достроково здобула путівку до півфіналу змагань! Завтра в останньому турі групового раунду підопічні Євгена Варениці зустрінуться з росіянами.

ΙΙ Європейські ігри. Пляжний футбол. Груповий раунд. Група В

Іспанія — Україна — 4:6

Голи: Лопес (14), Медіна (18), Наварро (20), Неруш (30, автогол) — Корнийчук (2), Зборовський (13), І. Борсук (20), Пачев (26, 30), А. Борсук (36).

Україна: Сидоренко, Неруш, Медвідь, І. Борсук, А. Борсук, Корнійчук, Пачев, Зборовський, Макеєв, Глуцький, Заворотний.

Іспанія: Лопес, Меліна, Чінтас, Суарес, Гомес, Медіна, Гарсія, Чікі, Наварро, Мелльядо, Акоста.

Попередження: Суарес (14).

В іншому поєдинку нашої групи Італія перемогла Росію з рахунком 4:2. Таким чином, турнірна таблиця групи В після двох турів має наступний вигляд: