Збірна України з пляжного футболу розпочала Європейські ігри з перемоги над командою Італії в серії пенальті

У стартовому поєдинку групового турніру змагань з пляжного футболу на ΙΙ Європейських іграх у Мінську підопічні Євгена Варениці здолали збірну Італії в серії пенальті.

Свій перший матч у групі В збірна України з пляжного футболу проводила проти шостої команди світового рейтингу — збірної Італії. Початок зустрічі склався для нашої команди не надто вдало. За абсолютно рівної гри в першому періоді італійці отримали право на пенальті, й Франческо Корозініті не схибив.

Друга дванадцятихвилинка виявилася більш результативною. Команди забили одна одній по два м'ячі, причому італійці відзначалися лише зі стандартних положень. Голи в синьо-жовтих на свій рахунок записали Роман Пачев та воротар Андрій Неруш.

Третій період підопічні Євгена Варениці розпочали дуже активно й мали кілька нагод зрівняти рахунок. І, нарешті, це вдалося зробити Дмитру Медвідю на 29-й хвилині. Однак радість українців була недовгою. Уже за хвилину Еммануеле Зурло знову вивів команду з Апеннінського півострова вперед.

Віддамо належне вольовим якостям наших гравців. Вони не склали зброю, й Роман Пачев, безумовно, кращий серед українців у цій зустрічі, оформив дубль і перевів гру в овертайм — 4:4. У додаткові три хвилини ворота обох команд залишилися «сухими».

Справа дійшла до серії дев'ятиметрових, в якій перемогу здобули наші футболісти — 4:3. Героєм цієї серії став наш голкіпер Віталій Сидоренко. Він не брав участі у грі, але вийшов на четвертий удар італійців і відразу ж взяв «постріл» Сімоне Маріная.

ΙΙ Європейські ігри. Пляжний футбол. Груповий раунд. Група В

Україна — Італія — 4:4, пен. — 4:3

Голи: Пачев (18, 33), Неруш (23), Медвідь (29) — Корозініті (11, пен), Джентілін (18), Горі (21), Зурло (30).

Серія пенальті: Пачев (1:0), К'яваро (1:1), А. Борсук (2:1), Горі (2:2), Корнійчук (3:2), Зурло (3:3), Медвідь (4:3), Марінай (4:3).

Україна: Сидоренко, Неруш, Медвідь, І. Борсук, А. Борсук, Корнійчук, Пачев, Зборовський, Макеєв, Глуцький, Войтенко, Заворотний.

Італія: Дель Местре, Капіта, Джентілін, Марінай, Горі, К'яваро, Корозініті, Зурло, Пальмачі, Палаццоло, Фрайнетті, Ді Пальма.

Попередження: Макеєв (21), Медвідь (24) — К'яваро (33).

В іншому матчі нашої групи В збірна Іспанії в додатковий час вирвала перемогу в команди Росії з рахунком 5:4. Таким чином, після першого туру групового раунду іспанці лідирують у цьому квартеті, маючи на рахунку два очки. Один пункт в українців. Росія та Італія очок наразі не мають.