Анатолій Бузнік: «Із заявкою збірної на Всесвітню універсіаду визначимося після чотирьох спарингів»

21 червня кандидати до студентської збірної України зібралися в Києві, де проведуть заключний етап підготовки до Всесвітньої універсіади, яку в липні прийматиме італійське місто Неаполь.

— У тренувальному таборі зараз перебуває 25 гравців, — сказав головний тренер команди Анатолій Бузнік в інтерв’ю офіційному сайту УАФ. — Після чотирьох спарингів визначимося з тими 20-ма виконавцями, що представлятимуть Україну в Італії.

— Чи прибули на збір до столиці всі ті гравці, на яких ви розраховували?

— Знаєте, для мене найважливіше, аби під моєю орудою були футболісти, які прагнуть захищати спортивну честь України. Більше половини з тих, що перебувають на зборі, представляють команди майстрів. Допомагатимуть мені в Неаполі Степан Юрчишин та Олексій Яценко.

— В яких контрольних матчах ваші підопічні налагоджуватимуть ігрові звязки?

— 25 червня зустрінемось із чернігівською «Десною», наступного дня — з ФК «Межигір’я», що виступає в першості Київської області, 28 червня — з «Оболонню-Бровар» і 29-го — з «Чайкою». У перших трьох поєдинках кожен із потенційних кандидатів матиме змогу зіграти по тайму, а вже в заключному спарингу з друголіговою командою з Петропавлівської Борщагівки плануємо виставити бойовий склад.

— Коли вирушаєте до Неаполя?

— 30 червня. На попередньому етапі Всесвітньої універсіади 5 липня зіграємо з італійцями, а 8-го — з мексиканцями. По дві кращі команди з кожної групи виходять до наступного раунду.

Півзахисник львівських «Карпат» Роман Толочко претендуватиме в Неаполі на роль лідера студентської збірної України. Фото fckarpaty.com

НОВИНИ ПО ТЕМІ
Підписатися на новини