Наталія Зінченко: «Безпосередня підготовка до матчів кваліфікації Євро-2021 почнеться наприкінці серпня»

Головний тренер національної жіночої збірної України Наталія Зінченко прокоментувала підсумки товариської гри синьо-жовтих проти команди Білорусі, яка завершилася з рахунком 1:1.

— Що не вдалося вашим підопічним у цьому матчі?

— Ми лише два дні провели разом перед цим поєдинком. Було три тренування, одне з яких — відновлювальне. Ми не встигли виконати все, що планували, але дівчата все одно молодці. У першому таймі вони виконали завдання, нарікань до них у мене немає. Усі грали, байдужих не було, ми хотіли перемогти. Тому після фінального свистка подякувала гравцям за матч.

— Скажіть, будь ласка, чи вплинула спека на хід матчу в Києві?

— Згодна, що було спекотно, але такі погодні умови були однаковими для обох команд. На нашу гру більше вплинув той факт, що позаду футбольний сезон, була деяка втома. Крім того, ми не реалізували кілька гарних нагод забити другий гол. На жаль, ми пропустили, білоруски реалізували фактично єдиний шанс, який у них був. Ми створили більше моментів, але в кінці було важче забити, тому що суперник грав на відбій і було важко зламати щільний захист.

— Чи допоміг цей матч підготуватися до першої гри кваліфікації Євро-2021 проти збірної Німеччини?

— До гри з німкенями ще є багато часу, попереду відпустка. Потім початок сезону. Зараз ми переглядали молодь, а наприкінці серпня почнеться вже безпосередня підготовка до першого матчу відбору. Ми збираємося перед цією грою 26 серпня.

— У матчі з білорусками склад був оптимальним?

— Не зовсім. Ми спробували деяких гравців у різних позиціях. Потім, у другому таймі, зробили ще кілька замін. Думаю, що оптимальний склад буде вже у грі з Німеччиною.

— Хто є фаворитом нашої відбірної групи?

— Це збірна Німеччини — дворазовий чемпіон світу та переможець останніх Олімпійських ігор.

— Які завдання будуть стояти перед збірною України в цьому турнірі?

— Максимальні завдання — вихід на чемпіонат Європи.

НОВИНИ ПО ТЕМІ
Підписатися на новини