Андрій Лунін: «Юнацькій збірній під силу пройти ще далі, тому вболіватиму за хлопців»

Голкіпер юнацької збірної України U-20 Андрій Лунін поділився думками після приїзду до розташування головної команди країни.

Ще вчора 20-річний воротар захищав кольори команди Олександра Петракова на ЧС-2019 у Польші та допоміг синьо-жовтим пробитися до історичного чвертьфіналу. А сьогодні Андрій приєднався до національної збірної, яка готується до чергових матчів відбору на Євро-2020.

Вітаємо тебе з виходом до 1/4 фіналу чемпіонату світу й прибуттям до національної команди. Що можеш розповісти про вчорашню перемогу над Панамою?

— У мене купа позитивних емоцій. Нарешті подолали стадію 1/8 фіналу чемпіонату світу. Нам під силу пройти ще далі, тому вболіватиму за хлопців. Я не стану щось прогнозувати, але наша команда здатна перемагати в кожному окремому матчі. У юнацькій збірній не ставлять захмарних завдань на кшталт стати чемпіоном світу, а рухаються від гри до гри. Поки що все виходить і, сподіваюся, так буде й надалі.

Що думаєш про юнацьку збірну Колумбії, з якою збірній України грати в наступному раунді?

— Це латиноамериканська команда з достатньо технічними, швидкісними та атлетичними виконавцями. До чвертьфіналу так просто не потрапляють. Гадаю, що шанси нашої збірної в цьому матчі 50 на 50.

Ти основний голкіпер юнацької збірної U-20, утім, цілком розумієш своє призначення в головній команді країни…

— Я переживав усі перипетії турніру і, звісно, хотілося продовжити виступ на чемпіонаті, довести справу до кінця. Але якщо на мене розраховують тут, то немає жодних питань. Грати за національну збірну — велика честь.

 Відчуваєш смуток від того, що довелося дочасно повернутися до України?

— Учора була гра, я довго не спав, плюс нічний переліт. Просто хочеться відпочити. Але жодного смутку не може бути, коли ти приїжджаєш до національної збірної.

Як оціниш свої фізичні кондиції?

— Узагалі супер! Я нарешті почав грати матч за матчем, а коли постійно виходиш на поле, емоції перекривають будь-яку втому.

— Твоє прибуття підсилює конкуренцію на воротарській позиції. Що скажеш?

— У нас завжди була висока конкуренція, тож ми з Андрієм Пятовим та Юрієм Паньківим побалакаємо на цю тему (усміхається).

НОВИНИ ПО ТЕМІ
Підписатися на новини