ЧС-2019 (U-20): збірна України впевнено перемогла Панаму та вперше в історії дісталася чвертьфіналу!

Синьо-жовті вперше в історії пробилися до 1/4 фіналу юнацького чемпіонату світу, де зустрінуться зі збірною Колумбії.

Стартовий склад українців відрізнявся від того, в якому вони виходили на поєдинки зі США та Катаром. У центрі півзахисту з’явилися Чех із Дришлюком, які, мабуть, справили враження на тренерський штаб у матчі з Нігерією. Те саме стосувалося й Сікана, який діяв на вістрі атаки. І саме Данилу судилося відкрити рахунок у зустрічі. У середині першого тайму форвард збірної України, майстерно витримавши лінію з останнім захисником суперника, відгукнувся на передачу Коноплі та, зігравши на випередження, пробив точнісінько у дальній нижній кут.

До цього моменту підопічним Олександра Петракова, які вважалися фаворитами матчу, майже нічого серйозного попереду створити не вдавалося, хоча флангові навіси та оригінальні розіграші кутових тримали панамців у напрузі. Що ж стосується суперників, то представники КОНКАКАФ першого удару по воротах Луніна завдали лише на 32-й хвилині, уже поступаючись у рахунку.

Фото fifa.com

Українці ж іще до перерви збільшили перевагу. Результативним виявився черговий кутовий біля воріт Панами. Булеца подав із кута поля, а Сікан продовжив подачу до воротарського майданчика, де 17-річний голкіпер Дімас зіграв незграбно, не зафіксувавши м’яч у руках і дозволивши Попову головою забити свій уже третій гол на мундіалі. Але й цього синьо-жовтим здалося замало. У компенсований до першого тайму час знову спрацювала зв’язка Конопля — Сікан, і форвард оформив дубль, також довівши свій доробок на цьому чемпіонаті до трьох м'ячів. 3:0.

На початку другого тайму Уокер розмочив рахунок, вигравши боротьбу в Бескоровайного після флангового навісу й перегравши Луніна з близької відстані. Це був перший удар Панами у площину воріт. Досягти більшого українці супернику не дозволили, у подальшому таких помилок не припускаючись. Навпаки, вони знову зробили рахунок великим — відзначився Булеца з передачі Дришлюка.

Цей успіх став історичним для збірної України, оскільки на трьох попередніх юнацьких чемпіонатах світу, де синьо-жовті брали участь, вони жодного разу не виходили до чвертьфіналу, незмінно зупиняючись в 1/8-й.

Тепер українці 7 червня в Лодзі посперечаються за путівку до півфіналу з командою Колумбії.

ЧС-2019 (U-20). 1/8 фіналу

Україна — Панама — 4:1 (3:0)

Голи: Сікан (23, 45+1), Попов (41), Булеца (83) — Уокер (50).

Україна: Лунін, Бондар (к), Попов, Чех, Цітаішвілі (Кащук, 63), Корнієнко, Булеца (Устименко, 85), Бескоровайний, Сікан (Супряга, 67), Дришлюк, Конопля.

Запасні: Кучерук, Різник, Сафронов, Веремієнко, Хахльов, Мусолітін, Снурніцин.

Тренер: Олександр Петраков.

Панама: Дімас, Р. Родрігес, Бенітес (Т. Родрігес, 72), Гамбоа, Харві, Уокер, Брістан (Мендес, 46), Гріффіт (к), Валанта (Маккензі, 64), Трехос, Уест.

Запасні: Аллен, Москера, Орельєн, Кіртон, Уелч, Каннінгем, Герреро.

Тренер: Хорхе Делі Вальдес.

Арбітр: Леодан Гонсалес (Уругвай).

Попереджені: Сікан (65), Дришлюк (90) — Трехос (54).

3 червня. Тихи. Міський стадіон.

1/8 фіналу

1. 02.06.2019. Італія — Польща — 1:0.
  2. 02.06.2019. Колумбія — Нова Зеландія — 1:1 (по пен. — 5:4).
  3. 03.06.2019. Уругвай — Еквадор — 1:3.
  4. 03.06.2019. Україна —Панама — 4:1.
  5. 03.06.2019. Сенегал — Нігерія. 21.30 (Лодзь).
  6. 04.06.2019. Японія — Південна Корея. 18.30 (Люблін).
  7. 04.06.2019. Франція — США. 18.30 (Бидгощ).
  8. 04.06.2019. Аргентина — Малі. 21.30 (Бельсько-Бяла).

1/4 фіналу

1. 07.06.2019. Італія — переможець пари 8. 19.30 (Тихи).
  2. 07.06.2019. Колумбія — Україна. 16.30 (Лодзь).
  3. 08.06.2019. Переможець пари 7 — Еквадор. 18.30 (Гдиня).
  4. 08.06.2019. Переможець пари 6 — переможець пари 5. 21.30 (Бельсько-Бяла).

1/2 фіналу

1. 11.06.2019. Переможець пари 9 — переможець пари 10. 21.30 (Люблін).
  2. 11.06.2019. Переможець пари 11 — переможець пари 12. 18.30 (Гдиня).

Матч за 3-є місце

1. 14.06.2019. Переможений пари 13 — переможений пари 14. 21.30 (Гдиня).

Фінал

1. 15.06.2019. Переможець пари 13 — переможець пари 14. 19.00 (Лодзь).
15.06.2020 11:00

Тріумфу — рік: у 2019-му збірна України U-20 стала чемпіоном світу!

Сьогодні — рівно рік із того дня, коли збірна України вигра...

27.12.2019 16:12

2019: підсумки року для юнацької збірної України U-20

Це була неймовірна крапка в біографії цієї юнацької збірної України, я...

16.12.2019 22:59

«Вечір чемпіонів». 1 000 000 доларів преміальних для збірної України U-20 за перемогу на чемпіонаті світу!

Історичне досягнення всього українського футболу, кубок чемпіонів світ...

31.07.2019 15:04

Двоє українських чемпіонів світу ввійшли до списку можливих проривів сезону-2019/2020 за версією УЄФА

Офіційний сайт УЄФА запропонував своїм авторам зі всієї Європи скласти...