Богдан Лєднєв: «Для підготовки до Євро такі матчі, як із Кіпром, теж потрібні»

Півзахисник молодіжної збірної України Богдан Лєднєв розповів про переможний поєдинок із Кіпром на Турнірі Валерія Лобановського.

Одним із найактивніших учасників півфінального матчу між молодіжними збірними України та Кіпру став півзахисник синьо-жовтих Богдан Лєднєв, який після гри відповів на запитання офіційного сайту УАФ.

— Богдане, поділися враженнями від поєдинку проти кіпріотів.

— Гадаю, що з нашого боку гра вийшла непоганого рівня. Правда, і від суперника ми очікували більшого. Наставники просили нас контролювати м'яч, проводити швидкі атаки. Вважаю, ми впоралися, якщо забили три м'ячі й не пропустили.

— Цього разу тобі не вдалося вразити ціль із далекої відстані...

— Біля свого штрафного майданчика кіпріоти діяли щільно, важко було вийти на ударну позицію. Але нічого страшного, будемо сподіватися, що наступного разу вийде (посміхається).

— Що в перерві сказав вам головний тренер?

— Руслан Петрович попросив менше бігати, а частіше й швидше грати через пас, тоді й моментів буде більше. Наставник мав рацію, адже в нас, окрім забитих м'ячів, були ще шанси.

— Футболісти збірної Кіпру допомагали вам забивати…

— Це їхні проблеми. Рахунок на табло. Ми готуємося до відбірних матчів чемпіонату Європи. Для підготовки до офіційного турніру такі поєдинки теж потрібні.

— З Ізраїлем у фіналі буде складніше?

— Безумовно, ізраїльтяни — команда вищого рівня, тому на нас чекає цікавий і напружений матч, в якому ми постараємося перемогти й залишити кубок Турніру Валерія Лобановського в Україні.

НОВИНИ ПО ТЕМІ
Підписатися на новини