U-21: молодіжна збірна України на Турнірі Валерія Лобановського розгромила Кіпр і вийшла до фіналу

Підопічні Руслана Ротаня в півфіналі змагань без проблем обіграли команду Кіпру, забивши у ворота суперника три м'ячі.

Турнір Валерія Лобановського збірна України відкривала поєдинком проти команди Кіпру. Із перших хвилин підопічні Руслана Ротаня взяли м'яч під свій контроль, не даючи супернику й шансу для контргри. Щоправда, до небезпечних моментів синьо-жовті свої атаки практично не доводили. І тільки коли Кіпр трохи розбігався, українці відкрили рахунок. На 29-й хвилині довга передача до воріт суперника завершилася помилкою голкіпера на виході, чим скористався Кожушко, відправивши м'яч у порожні ворота. 1:0. І в подальшому до кінця першого тайму наша команда контролювала хід гри, але рахунок так і не змінився.

Фото прес-служби УАФ

А вже в самому дебюті другого тайму українці відзначилися вдруге, точніше, їм допомогли кіпріоти, забивши у власні ворота. А на 58-й хвилині питання про переможця було знято. Помилкою оборони суперника скористався Топалов, який вразив незахищені ворота. 3:0.

У другій половині другого тайму за рахунок великої кількості замін темп гри помітно впав, але це не стало на заваді для синьо-жовтих, які й надалі створювали гольові моменти. Так, перед самою заміною Кожушко влучив у стійку, удар Лєднєва парирував воротар...

Останні хвилини поєдинку команди вже догравали. Можливо, українці не хотіли добивати опонента, а кіпріоти не знали, як створити проблеми біля воріт Трубіна, який у другому таймі замінив Кожухаря.

У підсумку 5 червня команда Руслана Ротаня у фіналі Турніру Валерія Лобановського зіграє з Ізраїлем — торішнім фіналістом...

Турнір Валерія Лобановського. Півфінал

Україна (U-21) — Кіпр (U-21) — 3:0 (1:0)

Голи: Кожушко (29), Папамічел (47, автогол), Топалов (58).

Україна: Кожухар (Трубін, 70), Стецьков, Семініхін, Биков, Козак (Криськів, 60), Алібеков (Білошевський, 59), Лєднєв (Мудрик, 60), Смирний (Луньов, 70), Якімець, Топалов (Вакула, 65), Кожушко (Мосійчук, 64).

Кіпр: Деметріу, Пантелі (Серджіу, 46), Папамічел (Панайоту, 72), Корреа (Харалампус, 77), Геролему (Анастасіу, 46), Матфеу (Неофіту, 66), Калліс, Лука (Псіхас, 46), Хаджіпасхаліс (Катсантоніс, 66), Адоні, Шполярич (Пілеас, 46).

Попереджені: Лєднєв — Папамічел, Матфеу, Адоні.

Арбітр: І. Бондар (Київ).

3 червня. Київ. НСК «Олімпійський».

28.05.2021 20:05

Переможцем Турніру Валерія Лобановського стала молодіжна збірна Узбекистану

У вирішальному поєдинку змагань молодіжна збірна України нічого не зум...

28.05.2021 11:00

Турнір Лобановського. Збірна України боротиметься за перемогу у змаганнях у матчі з Узбекистаном

Сьогодні на НТК ім. В. Баннікова відбудеться заключний матч Турніру Ло...

27.05.2021 20:12

Турнір Валерія Лобановського. Збірна Узбекистану з мінімальним рахунком перемогла команду Азербайджану

Мінімальна перемога узбекистанців дозволяє збірній України поборотися...

26.05.2021 21:51

Руслан Ротань: «Ніколи не можна опускати руки. Ми будемо боротися»

Головний тренер молодіжної збірної України Руслан Ротань прокоментував...