Ліга чемпіонів. Англійський «Ліверпуль» ушосте виграв найпрестижніший єврокубок

У фінальному поєдинку Ліги чемпіонів-2018/2019 «Ліверпуль» в англійському дербі обіграв «Тоттенхем».

На шляху до вирішальної зустрічі обидві команди здійснили неймовірні камбеки. «Ліверпуль» за підсумками двох матчів здолав «Барселону» (0:3, 4:0), а «Тоттенхем» — «Аякс» (0:1, 3:2).

У звітному поєдинку уже на 2-й хвилині Мохаммед Салах вивів «Червоних» уперед, реалізувавши пенальті. Лондонці не зуміли забити гол у відповідь, а наприкінці зустрічі Дівок Орігі збільшив перевагу ліверпульської команди. У підсумку «Ліверпуль» виграв шостий Кубок чемпіонів у своїй історії.

Ліга чемпіонів. Фінал

«Тоттенхем» (Англія)  «Ліверпуль» (Англія)  0:2 (0:1)

Голи: Салах (2, з пенальті), Орігі (87).

Нагадаємо, що в цьому розіграші Ліги чемпіонів узяли участь і українські клуби. Київське «Динамо» у третьому раунді кваліфікації не змогло пройти голландський «Аякс», а донецький «Шахтар» посів третє місце у своїй групі. Також у турнірі виступало чимало українських легіонерів.

15.02.2018 10:48

Шлях до Києва. «Ліверпуль» фактично бронює собі місце у чвертьфіналі Ліги чемпіонів

Англійський «Ліверпуль» розгромив у гостях «Порту&ra...

12.12.2017 02:59