Руслан Ротань: «У збірній U-20 є гравці, за якими ми стежимо на чемпіонаті світу»

Головний тренер молодіжної збірної України Руслан Ротань поділився своїми враженнями від старту збірної України U-20 на чемпіонаті світу в Польщі, де синьо-жовті в першому матчі здолали команду США (2:1).

— Хлопці молодці, проявили характер, — відзначив Руслан Ротань. — Повели в рахунку, потім пропустили, і було трохи важкувато. Але у другому таймі забили другий м'яч і довели гру до логічного кінця. Це дуже добре, що українцям вдалося стартувати на мундіалі з перемоги.

Що стосується виконавців, які грають на ЧС і підходять для нашої команди, то ми, звичайно, за ними стежимо й розраховуємо на них.

— Чи є надія, що ці гравці доростуть до рівня національної збірної?

— Звичайно, ми ще раз пересвідчуємося, що в нашій країні є талановиті футболісти. Треба з ними працювати, відкривати їх. В України завжди були гарні гравці. Наше завдання — щоб після 21-го року ще більше футболістів заграло на високому рівні.

— Як вам загалом мундіаль у Польщі?

— Це чемпіонат світу, тому на перше місце в команд виходить результат. Добре, що Україна здобула перемогу в першому турі. Американці були нашими конкурентами, далі в нашої збірної будуть гарні шанси на вихід із групи. Я бачу, що в команди є впевненість, є хороші виконавці, тому чекаємо й надалі гарного результату.

 

НОВИНИ ПО ТЕМІ
Підписатися на новини