ЧС-2019 (U-20): збірна України стартувала на мундіалі з перемоги над США!

У своєму стартовому матчі на чемпіонаті світу в Польщі синьо-жовті обіграли збірну США.

Напередодні зустрічі суперники збірної України зазнали відчутної кадрової втрати. Отримав травму один із провідних нападників зірково-смугастих — Акінола. Але під рукою в наставника переможців першості КОНКАКАФ Таба Рамоса є ціла плеяда талановитих гравців, зокрема атакувального плану. Тож нагоду вийти зі стартових хвилин отримав інший форвард американців — син уславленого Джорджа Веа Тімоті, який належить французькому «ПСЖ».

Фото fifa.com

На початку зустрічі обидва суперники діяли обережно, але американці мали перевагу в контролі м’яча. Розігруючи багатоходові комбінації в центрі поля, вони завершували їх середніми та довгими діагональними передачами, нерідко застосовували й індивідуальні проходи. Декілька разів Луніну довелося вступати у гру, але загалом явних моментів біля його воріт не виникало.

Коли ж українці самі вдалися до довгої передачі на хід партнеру, комбінація вийшла ідеальною. Цітаішвілі віддав, а Булеца, відтерши захисника корпусом, ударом в дотик у ближній кут переграв Скотта. 1:0. Але переможний для підопічних Олександра Петракова рахунок тримався лише шість хвилин. Суперники знову провели багатоходову комбінацію, але цього разу вона завершилася прострілом Веа у центр штрафного майданчика, де українські захисники не встежили за Серванією, який упритул розстріляв Луніна. 1:1.

Відразу по перерві синьо-жовті були близькі до того, щоб знову повести в рахунку. Цітаішвілі, обігравши суперника, небезпечно пробив з-за меж штрафного, але влучив у поперечину. Це відтягнуло розплату для американців лише на три хвилини. Знову гол створили гравці «Динамо». Після кутового у виконанні Булеци Попов перестрибнув суперників у повітрі та головою забив другий м’яч збірної України.

Після цього гравці американської збірної помітно знітилися, і у другому таймі їхня гра вже не виглядала такою злагодженою, як у першій 45-хвилинці. Утім, на 76-й хвилині один із численних ударів активного Мендеса прийняла на себе стійка воріт Луніна. Останні хвилини синьо-жовті провели в захисті та зуміли зберегти переможний рахунок, а Супряга навіть мав шанс збільшити його.

Наступний матч збірна України проведе проти команди Катару в понеділок у місті Тихи.

ЧС-2019 (U-20). Груповий турнір. 1 тур

Україна — США — 2:1 (1:1)

Голи: Булеца (26), Попов (51) — Серванія (32).

Україна: Лунін, Бескоровайний, Бондар (к), Попов, Конопля, Корнієнко, Булеца (Устименко, 75), Хахльов (Чех, 86), Мусолітін, Цітаішвілі (Кащук, 78), Супряга.

Запасні: Кучерук, Різник, Сафронов, Веремієнко, Снурніцин, Дришлюк, Сікан.

Тренер: Олександр Петраков.

США: Скотт, Дест, Глостер (Ріал, 69), Річардс, Кейта, Серванія (Сото, 66), Даркін, Помикал (к), Мендес, Де ла Фуенте (Реннікс, 84), Веа.

Запасні: Очоа, Дос Сантос, Маккензі, Серрілло, Ледесма, Акінола, Льянес.

Тренер: Таб Рамос.

Арбітр: Магетт Ндіайє (Сенегал).

Попереджені: Цітаішвілі (9), Мусолітін (22), Бондар (60) — Мендес (50), Даркін (76).

24 травня. Бельсько-Бяла. Міський стадіон.

30.05.2019

Нігерія — Україна. 21.30 (Бельсько-Бяла)

США — Катар. 21.30 (Тихи)

До плей-офф виходять по дві кращі команди кожного квартету та чотири з шести кращих збірних серед тих, що посядуть треті місця.

15.06.2020 11:00

Тріумфу — рік: у 2019-му збірна України U-20 стала чемпіоном світу!

Сьогодні — рівно рік із того дня, коли збірна України вигра...

27.12.2019 16:12

2019: підсумки року для юнацької збірної України U-20

Це була неймовірна крапка в біографії цієї юнацької збірної України, я...

16.12.2019 22:59

«Вечір чемпіонів». 1 000 000 доларів преміальних для збірної України U-20 за перемогу на чемпіонаті світу!

Історичне досягнення всього українського футболу, кубок чемпіонів світ...

31.07.2019 15:04

Двоє українських чемпіонів світу ввійшли до списку можливих проривів сезону-2019/2020 за версією УЄФА

Офіційний сайт УЄФА запропонував своїм авторам зі всієї Європи скласти...