Олександр Петраков: «Перший тайм у нас не вийшов, у перерві була жорстка розмова...»

Головний тренер юнацької збірної України (U-20) Олександр Петраков прокоментував перемогу синьо-жовтих у стартовій грі чемпіонату світу над збірною США (2:1).

— Олександре Васильовичу, за рахунок чого українцям удалося обіграти американців? І що потрібно виправити в діях ваших підопічних, з огляду на наступні матчі у групі?

— Усі питають, що буде далі, але ж ми ще не вийшли з групи. Наше головне завдання — пробитися до плей-офф, а потім уже будемо розмовляти. Будемо розбирати гру, працювати над помилками й рухатися далі.

У нас не вийшов перший тайм взагалі. У перерві поговорили з хлопцями. Вийшли на другий тайм уже у кращому стані. А в першому таймі віддали ініціативу й могли програвати з рахунком 0:2 вже на 15-й хвилині.

— Що ви казали підопічним у перерві?

— Пресі цього краще не знати, ці слова не підлягають перекладу. Розмова була на підвищених тонах. На жаль, довелося розмовляти жорстко. Якщо нам із помічниками вдалося донести до хлопців ці слова, виходить, ми свою роботу зробили правильно.

— Тактика збірної України, на ваш погляд, здивувала американців?

— Навряд чи. Ми вже три роки так граємо. Крім того, тренери із США також переглядали наші матчі. Зараз уже таємниці з цього не зробиш. В інтернеті є будь-яка гра. У нас лише одна проблема — травма Віталія Миколенка, яким я не міг ризикувати. Він залишився вдома, буде відновлюватися, щоб підготуватися до матчів у національній збірній. На його місці грав Данило Бескоровайний. У нього не все виходило, але ми розберемо ще цю гру, він хлопець нормальний.

НОВИНИ ПО ТЕМІ
Підписатися на новини