Сергій Сапронов: «Сподобалося, що дівчата продемонстрували тактичну гнучкість»

Дівоча збірна України WU-16 у середині травня взяла участь у Турнірі розвитку УЄФА, де її суперницями були футболістки Фінляндії, Швейцарії та Литви.

Виступ нашої команди на змаганнях у Фінляндії для офіційного сайту ФФУ прокоментував її головний тренер Сергій Сапронов:

— На щастя, у підготовчий період та під час турніру обійшлося без травм, і в мене була нагода переконатися, хто чого вартий серед 22-х футболісток, викликаних до збірної. Змагання допомогли визначитися з кістяком команди, ідеться про 12—13 дівчат, на яких ми й робитимемо ставку. 

— Ви, мабуть, розчаровані тим, що у Фінляндії ваші підопічні фінішували останніми?

— Якщо брати до уваги підсумковий результат, то, звичайно, так. Але, з іншого боку, мені сподобалося, що дівчата продемонстрували тактичну гнучкість, намагалися дотримуватися установок. Переконаний, мої підопічні заслуговували на кращу долю, адже в матчах з фінками й литовками пропустили в компенсований час, хоча за кількістю створених гольових моментів явно переважали.

— Які позиції викликали занепокоєння?

— Уже під час підготовчого періоду стало зрозуміло, що не все гаразд із крайніми захисниками. Довелося змістити на фланги півзахисників Вікторію Мироненко та Віолетту Тян. Вони зіграли непогано, але за їхньої відсутності менш ефективними були наші дії в середній зоні. Ось чому найближчим часом ми зосередимося на пошуку гравців саме в лінію оборони. Більшого ми чекали й від нападників.

— На коли запланований наступний етап підготовки ваших підопічних до жовтневого кваліфікаційного турніру європейської першості в Сербії?

— Він проходитиме в Києві з 16-го по 27 вересня. Зіграємо два спаринги з латвійськими футболістками. Оскільки селекційна робота триває, то я сподіваюся переглянути в цих матчах ще кількох кандидаток до збірної України. Остаточно ж зі складом, що братиме участь у кваліфікації європейської першості, ми визначимося вже в жовтні.

НОВИНИ ПО ТЕМІ
Підписатися на новини