Прем’єр-ліга: «Шахтар» переміг «Зорю» та гарантував собі чемпіонський титул за три тури до фінішу турніру

У неділю двома поєдинками команд першої шістки завершився 29-й тур чемпіонату України серед команд Премєр-ліги. Головною подією ігрового дня можна вважати дострокове оформлення «Шахтарем» чемпіонського титулу.

У зустрічі в Запоріжжі на «Славутич-Арені», на якій гірники в середу перемогли у фіналі Кубку України, сьогодні вони забезпечили собі другий національний титул за тиждень — звання чемпіонів країни.

Єдиний гол у матчі відбувся вже на 11-й хвилині. Результативною виявилася комбінація за участю гравців збірної України. Степаненко перевів м’яч на Болбата, а правий захисник «Шахтаря» прострілив у центр штрафного майданчика, де Мораес вдало зіграв на випередження, оформивши свій 19-й м’яч у турнірі.

Здобувши чергові три пункти, гірники стали недосяжними для «Динамо», з яким вони зустрічатимуться в наступному турі вже в статусі 12-разового чемпіона України. Навесні «Шахтар» здобув 10 перемог в 11-ти матчах, пропустивши в них лише один м’яч.

У складі гірників на поле виходили гравці, викликані Андрієм Шевченком до національної збірної: Пятов, Болбат (гольовий пас), Кривцов, Степаненко (жовта картка), Коваленко (замінений на 86-й хвилині, жовта картка), Мораес (гол, жовта картка), Матвієнко (вийшов на заміну на 77-й хвилині). Відіграв повний матч і український збірник у складі «Зорі» — Олександр Караваєв.

Ще один недільний поєдинок також міг визначити володаря нагород — бронзових. У випадку хоча б нічиєї зі «Львовом» «Олександрія» забезпечувала б собі третє місце та пряму перепустку до групового турніру Ліги Європи наступного сезону. Але підопічні Богдана Блавацького спромоглися набрати перші бали на другому етапі чемпіонату. Після шести перемог в турнірі за 1—6 місця львів’яни здобули першу перемогу.

Педро у другому таймі забив свій другий м'яч в Україні (до речі, перший, у ворота «Десни» у 22-му турі, був також єдиним у зустрічі й також відбувся на 58-й хвилині). Після цього гості не дозволили команді Володимира Шарана майже нічого створити біля своїх воріт та втримали переможний рахунок. Отже, «Олександрії» доведеться відкласти вирішення головного завдання сезону принаймні до матчу наступного туру з «Маріуполем».

24.04.2024 12:01

Арбітрів на матчі 26-го туру Vbet Ліги сезону-2023/2024 призначили за допомогою жеребкування

У Будинку футболу відбулося жеребкування, за допомогою якого було приз...

18.04.2024 17:26

Коментар Комітету арбітрів УАФ щодо трактування суддями окремих ігрових епізодів матчів 24-го туру Vbet Ліги-2023/2024

Комітет арбітрів Української асоціації футболу спільно з консультантом...

17.04.2024 20:32