Олег Кузнецов: «На останньому зборі команди працювали без 15-ти основних футболістів»

У головного тренера юнацької збірної України (U-18) Олега Кузнецова немає претензій до своїх підопічних щодо самовіддачі.

Учора в юнацької збірної України (футболісти не старші 2001 року народження) завершився збір, під час якого синьо-жовті зіграли два спаринги зі збірною Туреччини (U-18). Підсумки цієї роботи підбив головний тренер українців Олег Кузнецов.

— Олеже Володимировичу, чи був останній збір найскладнішим з усіх проведених з цією командою, беручи до уваги кадровий аспект?

— Можливо. У всякому разі, за останні два роки я не пригадую, щоб ми працювали без 15-ти основних футболістів. Але до відсутності гравців із топ-клубів ми вже звикли й ставимося до цього спокійно.

— Перед другим поєдинком із турками збірна залишилася усього з 16-ма футболістами...

— Ми викликали 20 гравців, але в останній момент з якихось причин «Карпати» не відпустили Желізко, а Пінчук і Підручний приїхали з травмами. Окрім того, у першому матчі Біблик отримав пошкодження. Воно хоч і не серйозне, але у другому поєдинку він не зміг нам допомогти.

— З огляду на все вищезазначене, важко робити якісь висновки за підсумками останніх спарингів?

— Важко не в найсильнішому складі протидіяти такій сильній збірній, як Туреччина. Але в мене немає претензій до самовіддачі футболістів, адже хлопці грали перед своїми глядачами, рідними. Хоча складно відпрацювати якісь тактичні варіанти, коли в запасі всього одне передігрове тренування. Хлопці намагалися перебудовуватися у відповідності з підказками по ходу матчів.

— Ви говорили, що й на наступному зборі не зможете розраховувати на всіх кращих…

— Окрім динамівців, швидше за все, не буде й гравців Шахтаря. У нас залишиться всього 10—11 футболістів, тому потрібно десь ще шукати половину складу. На Кубку Словаччини тепер ще складніше буде протистояти таким збірним, як Хорватія, Іспанія та Чехія.

НОВИНИ ПО ТЕМІ
Підписатися на новини