U-18: у другому товариському матчі з командою Туреччини юнацька збірна України поступилася з мінімальним рахунком

Юнацька збірна України U-18 (футболісти не старші 2001 року народження) провела другий із двох товариських поєдинків проти однолітків із Туреччини.

У першій грі, яка відбулася на НТК ім. В. Баннікова 30 квітня, синьо-жовті перемогли з рахунком 1:0 завдяки єдиному голу півзахисника Вадима Мельнійчука. У другому поєдинку керманич команди Олег Кузнецов не міг розраховувати на кількох із 20-х викликаних на збір гравців, тому до заявки потрапило лише 16 виконавців. У підсумку у порівнянні з першим матчем на поле в основному складі українців вийшло сім нових футболістів.

Збірна Туреччини також провела ротацію і, пам'ятаючи про невтішний результат першого поєдинку, цього разу з перших хвилин заволоділа ініціативою й почала активно атакувати ворота Олександра Гарапи, який представляє «Арсенал-Київ». Уже на 11-й хвилині наш голкіпер врятував команду після сольного проходу лівого захисника турків Рідвана Йилмаза. Ще кілька разів гостей підводила неточність, але в підсумку наприкінці першого тайму вони таки досягли свого, й Огюжан Акгюн відкрив рахунок у матчі, відправивши м'яч у сітку ударом головою.

У другому таймі Олег Кузнецов зробив кілька замін, але відігратися господарі так і не змогли, у підсумку поступившись із мінімальним рахунком — 0:1.

Завершивши черговий етап підготовки, наступного разу юнацька збірна України збереться разом наприкінці травня, коли вирушить на міжнародний турнір «Кубок Словаччини».

Нагадаємо, що ця збірна України готується до кваліфікаційних матчів чемпіонату Європи-2020 (U-19), які пройдуть 13-го, 16-го й 19 листопада поточного року. Її суперниками будуть збірні Швеції, Словенії та Естонії. До еліт-раунду змагань, поєдинки якого відбудуться навесні 2020 року, вийдуть дві найсильніші команди з кожної групи й найкраща серед збірних, що посядуть треті місця (за результатами зустрічей із двома лідерами своєї групи).

Переможці семи груп еліт-раунду проб'ються до фінальної стадії, яка проходитиме в липні 2020 року в Північній Ірландії.

Товариський матч

Україна (U-18) — Туреччина (U-18) — 0:1 (0:1)

Гол: Акгюн (38).

Україна: Гарапа, Мудрик, Якуба (к), Каленчук, Данилюк, Буханевич (Гуров, 59), Снісар, Шамич (Духота, 46), Литвиненко, Мельнійчук (Драмбаєв, 46), Чирук (Гудзинський, 70).

Туреччина: Тепе, Кайя (Думан, 90), Тултак, Йилмаз, Акдемір, Генчел, Тунч (Арсланташ, 65), Гюллю (Алптекін, 65), Кол (к) (Езкайимоглу, 90), Гюмюшкая, Акгюн.

19.12.2023 15:01

2023: підсумки року для юнацької збірної України U-17/18

Юнацька збірна України, складена з гравців 2006 року народження, у 202...

14.09.2023 15:00

Юрій Мороз: «Команда не відсиджувалася в обороні, а намагалася атакувати, втілювати в життя награні схеми»

Головний тренер юнацької збірної України U-18 Юрій Мороз задоволений р...

10.09.2023 14:02

U-18: юнацька збірна України завершила турнір Вацлава Єжека перемогою над командою Словаччини

У третьому матчі на турнірі Вацлава Єжека в Чехії підопічні Юрія Мороз...

08.09.2023 20:03

U-18: у другому матчі турніру Вацлава Єжека юнацька збірна України перемогла Туреччину

Після поразки від США підопічні Юрія Мороза на турнірі Вацлава Єжека п...