Олександр Косенко: «У вересні плануємо провести спаринги зі збірними Румунії та Грузії»

Головний тренер збірної України з футзалу Олександр Косенко оцінив гру своєї команди в матчах із Хорватією та поділився планами на майбутнє.

Синьо-жовті в Запоріжжі провели два спаринги проти хорватів — у вівторок зіграли внічию (1:1), а в середу здобули впевнену перемогу (3:0). Наставник нашої збірної оцінив виступ своїх підопічних у коментарі для Асоціації футзалу України.

— Ми проаналізували збірну Хорватії після першого матчу. Вважаю, що у другому спарингу наша команда зіграла якісніше з точки зори атаки й оборони. Хочу подякувати хлопцям за те, що вони подарували глядачам пристойну гру.

 У чому була відмінність між двома зустрічами?

— Як на мене, у першому матчі була присутня певна скутість у діях наших гравців. Багато хлопців уперше грали за збірну в присутності своїх глядачів, що також є важливим фактором. Я пояснив їм, використовуючи власний досвід, що нічого страшного в цьому немає — потрібно виходити й показувати те, що вони вміють. Вважаю, що сьогодні наша команда зіграла достатньо впевнено.

Яким чином збірна України продовжить підготовку до жовтневих матчів відбору на ЧС-2020?

— У вересні плануємо провести спаринги зі збірними Румунії та Грузії. Безпосередньо напередодні відбору проведемо навчально-тренувальний збір. Можливо, під час нього зіграємо ще один спаринг.

НОВИНИ ПО ТЕМІ
24.10.2025 16:22

Олександр Косенко: «Кожен суперник буде ще серйозніше налаштовуватися на нас після чемпіонату світу»

Головний тренер збірної України з футзалу Олександр Косенко прокоменту...

24.10.2025 12:38

Євро-2026 із футзалу. Збірна України дізналася суперників у груповому раунді фінального турніру

Сьогодні, 24 жовтня в литовському Каунасі відбулася процедура жеребкув...

26.09.2025 09:28

Олександр Косенко: «Добре, що обидва матчі з Литвою не склалися за тим самим сценарієм»

Головний тренер збірної України з футзалу Олександр Косенко дав інтерв...

24.09.2025 19:45

Збірна України з футзалу вдруге перемогла Литву в товариському поєдинку

Сьогодні збірна України з футзалу в межах підготовки до фінальної част...

Підписатися на новини