Збірна України з футзалу в Запоріжжі зіграла внічию з командою Хорватії

У рамках підготовки до основного раунду відбору на ЧС-2020 синьо-жовті провели першу товариську гру проти хорватів.

У запорізькому палаці спорту «Юність» відбувся перший спаринг між командами. Зазначимо, що перед цим остання зустріч України з Хорватією припала на відбір до Євро-2018.

Господарі активніше почали поєдинок, непогані моменти мав Шотурма. Однак уже на другій хвилині хорватам вдалося вийти вперед — Джураш прибрав опонента і з розвороту пробив Литвиненка. Гра ненадовго заспокоїлася, поки той же Джураш неточно не вистрілив у ближній верхній кут воріт нашої збірної.

У другій половині першого тайму синьо-жовті перехопили ініціативу й зуміли зрівняти рахунок. Спершу Радевич втратив класний момент, не влучивши у ворота з метру, а на 16-й хвилині Білоцерківець обіграв опонента й гарматним пострілом запалив на табло другу одиницю.

Другий тайм активніше провели також українці. На 22-й хвилині Шотурма ледь не влучив у дальній кут хитрим ударом п’ятою, були шанси в Салтанова, Радевича й Білоцерківця. Біля воріт нашої збірної було спокійніше, хоча Литвиненку довелося рятувати команду після гострого проходу гравця суперників.

На 29-й хвилині чудовий момент упустив Педяш — м’яч пролетів поруч зі стійкою. Незабаром небезпечно пробив хорват Каньюх, а пізніше Корсун після виходу сам на сам влучив у хорватського голкіпера. У підсумку змінити рахунок на табло обом збірним не вдалося.

Завтра о 19.00 палац спорту «Юність» прийме другий товариський матч збірних України та Хорватії.

Товариський матч національних збірних з футзалу

Україна Хорватія 1:1 (1:1)

Голи: Білоцерківець (16) — Джураш (2).

Україна: Литвиненко — Микитюк, Шотурма, Радевич, Фаренюк — Журба, Білоцерківець, Королишин, Разуванов, Корсун, Салтанов, Сорокін, Педяш, Іваняк.

Хорватія: Башковіч — Мартінац, Перішич, Джураш, Хорват — Каньюх, Сутон, Гудашич, Чекол, Юрліна, Матая, Вукеліч, Пріміч.

Нагадаємо, що збірна України одразу потрапила до основного раунду відбору до ЧС-2020. Поєдинки цієї стадії відбудуться 22—27 жовтня цього року. Суперниками синьо-жовтих будуть Словенія, Македонія та Косово. За регламентом до еліт-раунду проб'ються дві найкращі збірні квартету.

19.04.2024 10:00

ЧС-2024 з футзалу: жеребкування фінального турніру заплановане на 26 травня

Федерація футболу Узбекистану повідомила, що жеребкування фінальн...

18.04.2024 11:00

ЧС-2024 з футзалу: визначилися потенційні суперники збірної України

Стали відомі ще шість учасників фінального турніру чемпіонату світу з...

16.04.2024 18:48

Збірна України з футзалу завершила турнір у Литві нічиєю з командою Франції

Сьогодні, 16 квітня збірна України з футзалу завершила виступ на міжна...

15.04.2024 20:14

Олександр Косенко: «Дуже корисна гра, і ми моментами мали доволі непоганий вигляд»

Головний тренер збірної України з футзалу Олександр Косенко прокоменту...