Прем’єр-ліга: «Львів» пробився до топ-шістки, доля «Маріуполя» вирішиться завтра

Трьома недільними матчами продовжився 22-й тур чемпіонату України — останній на першому етапі.

Визначальними для формування складу учасників першої шістки на другому етапі виявилися поєдинки за участю двох львівських клубів. ФК «Львів» на виїзді здобув доленосну перемогу над «Десною», яка, незважаючи на суттєве зимове підсилення складу, опинилася поза турніром команд, що змагатимуться за призові місця та путівки до єврокубків. Єдиний м’яч після довгої передачі Мартана забив бразилець Педро, для якого цей гол став дебютним в Україні.

Фото pfclviv.com

У паралельному матчі «Карпати», які раніше втратили шанси на першу півдюжину, відібрали дорогоцінні очки в «Маріуполя». Гості відкрили рахунок після чудового обвідного удару Зубкова, але Понде ще до перерви з близької відстані відновив паритет — 1:1.

ФК «Львів» гарантував собі участь у турнірі за перше—шосте місця, оскільки переважає «Маріуполь» за додатковими показниками: обидві зустрічі між цими командами завершилися з рахунком 2:2, але підопічні Юрія Бакалова мають кращу різницю м’ячів. Доля ж приазовців тепер залежить від єдиного поєдинку, що залишився на першому етапі: у випадку перемоги над «Арсеналом-Київ» у столиці «Ворскла» підніметься на п’яту сходинку, а «Маріуполь» фінішує сьомим. Будь-який інший підсумок завтрашнього матчу залишить полтавців поза межами топ-шістки.

Ще в одному сьогоднішньому поєдинку «Динамо» трохи покращило собі настрій після фіаско у грі з «Челсі». Кияни спочатку обмінялися з «Олімпіком» м'ячами з пенальті, а незадовго до перерви завдяки голу Русина з пасу Циганкова забезпечили собі шосту поспіль перемогу в турнірі.

У матчі взяли участь гравці «Динамо», викликані Андрієм Шевченком на березневі поєдинки збірної України: Бойко, Бурда (жовта картка), Миколенко, Циганков (гол і гольовий пас), Буяльський, Шепелєв, Шапаренко (вийшов на заміну на 67-й хвилині).

22 тур

16.03.2019

«Чорноморець» — «Олександрія» — 0:3 (0:3)

«Олімпік» — «Динамо» 1:2 (1:2)

Голи: Гай (27, з пенальті) — Циганков (13, з пенальті), Русин (39).

24.04.2024 12:01

Арбітрів на матчі 26-го туру Vbet Ліги сезону-2023/2024 призначили за допомогою жеребкування

У Будинку футболу відбулося жеребкування, за допомогою якого було приз...

18.04.2024 17:26

Коментар Комітету арбітрів УАФ щодо трактування суддями окремих ігрових епізодів матчів 24-го туру Vbet Ліги-2023/2024

Комітет арбітрів Української асоціації футболу спільно з консультантом...

17.04.2024 20:32