Головний тренер збірної України з пляжного футболу Євген Варениця розповів про найближчі плани команди

Наставник збірної України з пляжного футболу Євген Варениця розповів про майбутню підготовку своїх підопічних до відбору на Всесвітні пляжні ігри в американському Сан-Дієго.

Першим великим турніром, який очікує на наших пляжників, буде відбір на Всесвітні пляжні ігри у США. Етап проходитиме в Іспанії з 4-го по 12 травня. Фінальна частина ігор пройде в Сан-Дієго 9—14 жовтня. 

«У рамках підготовки до відбору в Іспанії ми плануємо провести два навчально-тренувальні збори. Перший відбудеться 30 березня — 7 квітня в Івано-Франківську, а другий — орієнтовно за два тижні в Баку. Перед кожним збором команда по три дні готуватиметься в Києві. Це оптимальний для нас варіант, адже кращих умов для підготовки збірної, ніж в Івано-Франківську, в Україні немає. Щодо Баку, то там побудовано надсучасну арену для пляжного футболу, є чудова база, та й кліматичні умови в Азербайджані в цю пору року відповідні. Наразі є домовленість із Федерацією пляжного футболу Азербайджану про проведення трьох товариських матчів зі збірною цієї країни. Це команда, яка нам ідеально підходить у якості спаринг-партнера. Точний час контрольних поєдинків ми узгодимо пізніше», — сказав Євген Варениця.

«Під час українського збору я планую задіяти 15-х польових гравців і трьох воротарів, а в азербайджанському візьмуть участь 10—11 польових і два голкіпери. На жаль, уже відомо, що не зможуть поїхати на збори три ключові гравці збірної України. Брати Ігор та Андрій Борсуки та найрезультативніший виконавець команди, Олександр Корнійчук, у цей час гратимуть у футзальних турнірах. Сподіваюся, що вони зможуть нам допомогти в червні на ΙΙ Європейських іграх у Мінську.

Не викликає оптимізму й ситуація з омолодженням збірної. Наразі просто немає нікого з молоді, ким можна було б підсилити наш склад. Тому в Івано-Франківську та Баку зберуться лише перевірені досвідчені гравці. Це велика проблема, яка стосується не лише України. Я переглядав склади кількох провідних збірних світу, там ситуація така сама», — відзначив тренер. 

Нагадаємо, що у 2019 році, окрім Всесвітніх пляжних ігор, на збірну України з пляжного футболу чекає ще кілька відповідальних турнірів. З їхнім графіком ви можете ознайомитися за посиланням

НОВИНИ ПО ТЕМІ
Підписатися на новини