Віталій Одегов: «Я би поставив хлопцям за дії у п'ять польових гравців оцінку «добре»

Головний тренер юнацької збірної України з футзалу U-19 Віталій Одегов оцінив дії своїх підопічних у спарингах проти однолітків із Сербії.

Кілька днів тому юнацька збірна України провела два виїзні контрольні поєдинки проти сербів — і, на жаль, поступилася в обох матчах, які проходили в містах Вранє (4:5) та Лесковац (1:2). Після повернення команди додому ми поспілкувалися з її наставником Віталієм Одеговим.

— Чи задоволені ви діями своїх підопічних? На які нюанси звернули увагу?

— Однозначно сказати не можу. Результатом ми незадоволені. У певних аспектах гри були плюси, у певних — мінуси. Те саме стосується гравців — хтось провів спаринги на своєму рівні, а хтось випадав, і від нього хотілося більшого.

Чи вдалося хлопцям продемонструвати характер?

— У цілому — так. Оскільки команда в нас не надто габаритна, а зіткнутися довелося з масивними жорсткими хлопцями, то прояв характеру мав місце. У другому таймі другого матчу нам вдалося протистояти фізичній силі суперника. А в першому спарингу ми поступалися у три м’ячі, але зуміли перевернути хід гри, були близькі до того, щоби зрівняти рахунок. Це говорить про те, що вольові якості гравці проявили.

Як оціните гру нашої команди з п’ятим польовим? Нам вдалося таким чином забити кілька м'ячів

— Із Сербією ми доволі впевнено проводили свої атаки, однак багато що залежить від дій суперника в обороні. У даному випадку господарі діяли пасивно, давали нам багато свободи. Якщо ж опонент гратиме в іншому ключі, то незрозуміло, як буде складатися гра при п’ятьох польових. Утім, по поєдинках із сербами я би поставив своїм підопічним за цей аспект оцінку «добре».

Коли розпочнеться підготовка до матчів основного раунду відбору на Євро-2019, які для збірної України пройдуть 26—29 березня в Македонії?

— Команда збереться 19-го числа в Броварах, проведе шестиденний збір, а 25-го ми вилітаємо до Македонії.

НОВИНИ ПО ТЕМІ
Підписатися на новини