Юнацька збірна України з футзалу не змогла врятуватися від поразки в матчі із Сербією

У рамках підготовки до основного раунду відбору чемпіонату Європи 2019 року підопічні Віталія Одегова провели перший спаринг проти сербських однолітків.

У місті Вранє відбувся перший спаринг збірних України та Сербії з футзалу U-19. Синьо-жовті програли з рахунком 4:5, хоча були близькі до камбеку.

На 4-й хвилині гостей вивів уперед Овакімян, реалізувавши вихід сам на сам із голкіпером. Утім, по ходу першого тайму Сербії вдалося здобути комфортну перевагу. На 6-й хвилині Росіч оформив дубль, скориставшись помилками українців, а незабаром балканці забили ще двічі.

У другій половині матчу підопічні Віталія Одегова регулярно грали з п’ятьма польовими, що принесло свої плоди. Завертаний на 34-й і 36-й хвилинах скоротив відставання до мінімуму, були в нашої команди й шанси відігратися. Однак на 38-й хвилині той самий Завертаний влучив у стійку, після чого Петровіч ударом через весь майданчик надіслав м’яч у порожні ворота збірної України. Остаточний рахунок зустрічі на останній хвилині встановив Бєлан.

У суботу юнацькі команди України та Сербії проведуть другий товариський поєдинок (початок — о 19.00 за київським часом).

Товариський матч юнацьких збірних із футзалу

Сербія (U-19) Україна (U-19) 5:4 (4:1)

Голи: Росіч (6, 6), Й. Урошевіч (10), Масевич (12, автогол), Петровіч (38) — Овакімян (4), Завертаний (34, 36), Бєлан (40).

Сербія: Мілановіч — Й. Урошевіч, Росіч, Мілашиновіч, Міковіч — Мілівоєвіч, Радак, Маріковіч, Петровіч, Ардельян, М. Урошевіч, Мандіч, Стояновіч, Маргетіч.

Україна: Козлов (Гуйван, 21) — Овакімян, Завертаний, Сорокін, Бланк — Нагорний, Бєлан, Сенюк, Масевич, Квасній, Меденець, Литвиненко, Щипчик.

Попередження: Стояновіч (8), Мілашиновіч (22), Маріковіч (34).

Нагадаємо, що юнацька збірна України продовжує підготовку до поєдинків основного раунду відбору до Євро-2019 (U-19). Наша команда потрапила до групи 4, де її суперниками будуть Македонія, Румунія та Бельгія. Матчі квартету прийматиме Македонія 26—29 березня цього року.

21.04.2024 16:43

Юнацька збірна України з футзалу вдруге перемогла команду Угорщини

У межах підготовки до відбору Євро-2025 (U-19) із футзалу юнацька збір...

20.04.2024 19:59

Юнацька збірна України з футзалу в товариському матчі здолала команду Угорщини

11.04.2024 16:00

Визначився склад юнацької збірної України з футзалу на матчі з командою Угорщини

Оновлена юнацька збірна України з футзалу продовжить підготовку до поє...

28.03.2024 10:05