Юнацька збірна України з футзалу вдруге поспіль переграла однолітків з Угорщини

У рамках підготовки до основного раунду відбору на чемпіонат Європи 2019 року підопічні Віталія Одегова провели другий спаринг проти угорців.

Після вчорашньої перемоги тренерський штаб синьо-жовтих зробив деякі кадрові перестановки, що не завадило нашим хлопцям знову досягти успіху.

Пропустивши в дебюті зустрічі, ще до 8-ї хвилини гості вийшли вперед завдяки голам Федора Овакімяна, який наразі перебуває без клубу, та Владислава Завертаного з «Урагану-2-КФВ». Незадовго до перерви угорцям вдалося зрівняти рахунок. Утім, у другій половині матчу українці дотиснули суперника. Спершу відзначився Мар’ян Масевич з «Урагану-2-КФВ», а на останній, 40-й хвилині дубль оформив Овакімян.

Товариський матч юнацьких збірних із футзалу

Угорщина (U-19) — Україна (U-19) —2:4 (2:2)

Голи збірної України: Овакімян (4, 40), Завертаний (8), Масевич (30).

Україна: Гуйван — Литвиненко, Завертаний, Сорокін, Овакімян — Козлов, Щипчик, Масевич, Сенюк, Нагорний, Волков, Белан, Бланк, Меденець, Квасній.

Наступний етап підготовки до відбору на Євро-2019 чекає на юнацьку збірну України під час навчально-тренувального збору, який відбудеться в кінці лютого — на початку березня. Як анонсував Віталій Одегов, наша команда 1—2 березня проведе виїзні спаринги проти однолітків із Сербії.

Нагадаємо, що юнацька збірна України продовжує підготовку до поєдинків основного раунду відбору до Євро-2019 (U-19). Наша команда потрапила до групи 4, де її суперниками будуть Македонія, Румунія та Бельгія. Матчі квартету прийматиме Македонія 26—31 березня цього року.

21.04.2024 16:43

Юнацька збірна України з футзалу вдруге перемогла команду Угорщини

У межах підготовки до відбору Євро-2025 (U-19) із футзалу юнацька збір...

20.04.2024 19:59

Юнацька збірна України з футзалу в товариському матчі здолала команду Угорщини

11.04.2024 16:00

Визначився склад юнацької збірної України з футзалу на матчі з командою Угорщини

Оновлена юнацька збірна України з футзалу продовжить підготовку до поє...

28.03.2024 10:05