Юнацька збірна України з футзалу перемогла у спарингу команду Угорщини

У рамках підготовки до основного раунду відбору на чемпіонат Європи 2019 року підопічні Віталія Одегова провели перший товариський матч проти угорців.

У селищі Ченгерсіма, яке розташоване в передмісті угорського Ченгера, відбувся перший спаринг збірних України та Угорщини з футзалу U-19. Синьо-жовті здобули перемогу, забивши у ворота суперників чотири м'ячі.

Під завісу першого тайму рахунок відкрив Петро Сенюк з «Урагану-2-КФВ». По перерві він же оформив дубль. Пізніше у складі нашої команди відзначилися Денис Бланк з «ІнБеву» та Владислав Завертаний з «Урагану-2-КФВ». Угорцям двічі вдавалося скоротити відставання до мінімуму, однак збірна України втримала перемогу.

Завтра юнацькі команди України та Угорщини проведуть другий товариський поєдинок. Початок — о 15.00 за київським часом. Після цього синьо-жовті вирушать додому.

Товариський матч юнацьких збірних із футзалу

Угорщина (U-19) — Україна (U-19) — 3:4 (0:1)

Голи: Тама (29, 40, дабл-пенальті), Ронасекі (35) — Сенюк (19, 23), Бланк (26), Завертаний (40).

Україна: Козлов — Бланк, Завертаний, Сорокін, Овакімян — Гуйван, Щипчик, Масевич, Сенюк, Нагорний, Волков, Белан, Литвиненко, Меденець, Квасній.

Попереджений: Сорокін (28).

Нагадаємо, що юнацька збірна України продовжує підготовку до поєдинків основного раунду відбору до Євро-2019 (U-19). Наша команда потрапила до групи 4, де її суперниками будуть Македонія, Румунія та Бельгія. Матчі квартету прийматиме Македонія 26—31 березня цього року.

21.04.2024 16:43

Юнацька збірна України з футзалу вдруге перемогла команду Угорщини

У межах підготовки до відбору Євро-2025 (U-19) із футзалу юнацька збір...

20.04.2024 19:59

Юнацька збірна України з футзалу в товариському матчі здолала команду Угорщини

11.04.2024 16:00

Визначився склад юнацької збірної України з футзалу на матчі з командою Угорщини

Оновлена юнацька збірна України з футзалу продовжить підготовку до поє...

28.03.2024 10:05