Друга ліга: втрати «Миная», трансферна активність «Вереса» та проблеми «Таврії»

Поступово заповнюються тренерські вакансії у друголігових командах. Як ми вже інформували, на посаду керманича вінницької «Ниви» претендували три фахівці.

Після тривалих роздумів клубне керівництво зупинилося на кандидатурі Коллінза Нгахи, якому допомагатимуть Олег Шумовицький і Віктор Жак, а функції спортивного директора виконуватиме Михайло Куниця. Нагадаємо, що свого часу Нгаха виступав за луганську«Зорю», алчевську «Сталь», краматорський «Авангард» і вінницьку «Ниву». Однак поки що невідомо, хто після відставки президента ФК Василя Вовка фінансуватиме подолян, коли команда відновить тренувальний процес.

Тим часом лідер групи «А», «Минай», розпрощався з найіменитішим гравцем другої ліги — Василем Кобіним, який намагатиметься працевлаштуватися в одному із закордонних клубів. Також «Минай» залишили воротар Сергій Мелащенко й захисники Владислав Образцов та Едуард Сухомлін. Натомість лави закарпатців поповнив голкіпер Андрій Попович, відомий за виступами в азербайджанській «Габалі».

Активно працює на трансферному ринку «Верес», який уже підписав досвідчених захисника Андрія Гурського, півзахисника Станіслава Чучмана й нападника Михайла Шестакова. З’явилася інформація стосовно довгоочікуваної реконструкції стадіону «Авангард» у Рівному. Наступного тижня на черговій сесії рівненської міськради депутати мають розглянути питання про виділення необхідних коштів.

Що ж до колективів групи «Б», то тривожні новини надходять із Берислава, де дислокується «Таврія». У команди виникли серйозні фінансові проблеми, її лави залишили всі провідні виконавці, і невідомо, коли підопічні Сергія Шевченка розпочнуть підготовку до нових випробувань.

НОВИНИ ПО ТЕМІ
Підписатися на новини