Студентська збірна України вперше в історії перемогла на Меморіалі Макарова

У фіналі 24-го щорічного турніру пам’яті видатного українського футболіста і тренера Олега Макарова синьо-жовті переграли київський «Діназ».

У вирішальному матчі турніру студентська збірна України впевнено обіграла київський «Діназ». У першому таймі забивали Дмитро Юхимович та Анатолій Нурієв, а під завісу поєдинку відзначився джокер, Владислав Коба. Таким чином, студентська збірна вперше перемогла на Меморіалі Макарова.

Нагадаємо, що на груповому етапі синьо-жовті зіграли внічию з командою вільних агентів Всеукраїнської асоціації футболістів-професіоналів (1:1) і тим самим «Діназом» (0:0), обіграли «Колос» із Ковалівки (1:0), молдовський «Флорешти» (3:0) та «Авангард» із Бзова (4:1). У півфіналі підопічні Анатолія Бузніка здолали київський «Рубікон» (2:1).

Відзначимо, що для студентської збірної України участь у Меморіалі Макарова була одним з етапів підготовки до Всесвітньої універсіади в Неаполі, яка відбудеться в липні.

Меморіал Макарова. Фінал

«Діназ» — студентська збірна України — 0:3 (0:2)

Голи: Юхимович (21), Нурієв (37), Коба (90+3).

Студентська збірна України: Солдатенко, Гура, Юхимович (Коба, 87), Співаков, Зрібняк (Кудря, 87), Луців, Думанюк, І. Когут (Балацький, 46, Різник, 70), Демченко (Миколаюк, 76), Рус'єн (М. Когут, 59), Нурієв (Стороженко, 83).

НОВИНИ ПО ТЕМІ
Підписатися на новини