Команда вільних агентів Всеукраїнської асоціації футболістів-професіоналів та студентська збірна України переможця не виявили

У середу, 16 січня в Кончі-Заспі розпочався 24-й щорічний зимовий турнір пам’яті видатного українського футболіста і тренера Олега Макарова.

Загалом у цьогорічному Меморіалі Макарова беруть участь 12 команд, поділених на дві групи. Матчі групового етапу триватимуть до 22 січня. 24-го числа будуть зіграні півфінальні поєдинки за принципом 1А — 2В, 1В — 2А. Фінальна гра відбудеться наступної суботи, 26 січня.

Cвій перший матч у рамках першого туру змагань провела команда вільних агентів Всеукраїнської асоціації футболістів-професіоналів під керівництвом В’ячеслава Богодєлова. Її суперником стала студентська збірна України, для якої турнір пам'яті Макарова є одним із важливих етапів підготовки до Всесвітньої універсіади, що пройде в липні цього року в Неаполі (Італія). У напруженому поєдинку команди не змогли виявити переможця — 1:1.

Фото apfu.org.ua

Як і в минулі роки, участь у Меморіалі Макарова команди, сформованої з непрацевлаштованих професіональних футболістів-членів асоціації, супроводжується навчально-тренувальним збором. Головною метою проведення збору та забезпечення участі команди в турнірі є надання можливості гравцям під наглядом кваліфікованих тренерів підтримати спортивну форму, отримати ігрову практику, а головне — привернути до себе увагу наставників і скаутів професіональних футбольних клубів для подальшого працевлаштування та продовження кар’єри.

Команда вільних агентів асоціації є постійним учасником Меморіалу Макарова з 2014 року. За цей час близько сотні футболістів, що виступали за команду асоціації, після завершення або протягом турніру змогли знайти новий клуб та підписати контракт.

Фото apfu.org.ua

Участь у навчально-тренувальному зборі, а також у турнірі пам'яті Макарова у складі команди вільних агентів є безкоштовною для членів Всеукраїнської асоціації футболістів-професіоналів, повідомляє http://apfu.org.ua.

НОВИНИ ПО ТЕМІ
Підписатися на новини