U-16: на Кубку розвитку юнацька збірна України програла команді Фінляндії

В останньому поєдинку міжнародного турніру підопічні Олександра Петракова зіграють за 11-е місце.

Посівши на Кубку розвитку четверту сходинку у своїй групі, юнацька збірна України U-16 (футболісти не старші 2003 року народження) потрапила до квартету, який розігрує місця з 9-го по 12-е.

Сьогоднішнім суперником команди Олександра Петракова була збірна Фінляндії U-17. На жаль, і цього разу синьо-жовтим не вдалося відсвяткувати успіх, хоча по грі українці практично ні в чому не поступалися на рік старшій команді.

Помилки в обороні дозволили супернику забити два м'ячі ще в першому таймі (14-а та 38-а хвилини). Після перерви, додавши обертів, збірна України відіграла один м'яч (на 64-й хвилині вдзначився захисник «Маріуполя» Єгор Грибов). Але більшого синьо-жовтим досягти не вдалося. 1:2.

У поєдинку за 11-е місце 28 січня юнацькій збірній України доведеться зіграти з невдахою пари Молдова — Литва.

Матч за 9—12-е місця

Фінляндія (U-17)Україна (U-16) — 2:1 (2:0)

Голи: Скутта (14), Ріссанен (38) — Грибов (64).

Україна (U-16): Жилкін (Пузанков, 41), Савчук, Козик, Мампассі, Каландадзе (Грибов, 55), Маленков, Урсулов, Кілик (Кравченко, 41), Шостак, Христенко (Очеретько, 74), Махиня (Матюшенко, 59).

15.40     Фінал

Додамо, що для команди Олександра Петракова цей турнір є одним з етапів підготовки до кваліфікаційного раунду Євро-2020 (U-17).

12.05.2023 15:24

U-16: юнацька збірна України програла в другому матчі на Турнірі розвитку УЄФА в Словаччині

Юнацька збірна України (футболісти не старші 2007 року народження) про...

24.01.2019 13:37

U-16: на Кубку розвитку юнацька збірна України зіграла внічию з командою Литви

Такий результат у поєдинку з балтами не дозволив команді Олександ...

22.01.2019 15:20

U-16: юнацька збірна України знову поступилася на Кубку розвитку

Після поразки від словаків синьо-жовті втратили шанси вийти до півфіна...

17.01.2019 18:45

U-16: юнацька збірна України в товариському матчі зіграла внічию з командою Білорусі

Сьогодні юнацька збірна України U-16 (футболісти не старші 2003 року н...