U-16: на Кубку розвитку юнацька збірна України зіграла внічию з командою Литви

Такий результат у поєдинку з балтами не дозволив команді Олександра Петракова піднятися вище четвертого місця у своїй групі.

В останньому турі групового раунду міжнародного турніру «Кубок розвитку», який проходить у Мінську, юнацькій збірній України U-16, щоб не посісти останнє місце у квартеті, потрібно було перемагати команду Литви U-17.

І слід сказати, що в першій 40-хвилинці підопічні Олександра Петракова виглядали непогано. Синьо-жовті вже на 5-й хвилині відкрили рахунок (влучним пострілом відзначився півзахисник донецького «Шахтаря» Денис Шостак), добре пресингували суперника, не даючи йому спокійно дихати. І тільки в середині тайму, коли українці вирішили взяти паузу в наступальних діях, литовці активізувалися, і мало не перша їхня осмислена атака завершилася взяттям воріт. 1:1.

Другий тайм пройшов у приблизно рівній боротьбі. Хіба що під завісу зустрічі синьо-жовті більше намагалися вирвати перемогу, але індивідуальні помилки в простих ситуаціях не дозволили влаштувати штурм воріт збірної Литви.

Ця нічия залишила українців на четвертому місці у своєму квартеті. Тепер підопічні Олександра Петракова візьмуть участь у поєдинках за 9—12-е місця. Найближчий їхній суперник визначиться трохи згодом, коли завершаться матчі в інших групах.

24.01.2019

Україна (U-16) — Литва (U-17) — 1:1 (1:1)

Голи: Шостак (5) — Жебраускас (37).

Україна: Пузанков, Савчук, Козик, Маленков, Мампассі, Каландадзе (Грибов, 75), Урсулов, Очеретько (Христенко, 60), Кілик (Кравченко, 65), Шостак, Махиня (Матюшенко, 75).

28.01.2019          15.40     Фінал

Згідно з форматом турніру, до півфіналів виходять переможці груп та краща команда серед тих, що посядуть другі місця. За 5—8-у позиції змагатимуться дві гірші команди з тих, які стануть другими у квартетах, і дві кращі збірні серед тих, які посядуть треті місця. Решта учасників посперечається за 9—12-у сходинки.

Додамо, що для команди Олександра Петракова цей турнір є одним з етапів підготовки до кваліфікаційного раунду Євро-2020 (U-17).

<iframe width="640" height="360" src="https://www.youtube.com/embed/ILJ4CyVj3Oc" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

12.05.2023 15:24

U-16: юнацька збірна України програла в другому матчі на Турнірі розвитку УЄФА в Словаччині

Юнацька збірна України (футболісти не старші 2007 року народження) про...

26.01.2019 13:29

U-16: на Кубку розвитку юнацька збірна України програла команді Фінляндії

В останньому поєдинку міжнародного турніру підопічні Олександра Петрак...

22.01.2019 15:20

U-16: юнацька збірна України знову поступилася на Кубку розвитку

Після поразки від словаків синьо-жовті втратили шанси вийти до півфіна...

17.01.2019 18:45

U-16: юнацька збірна України в товариському матчі зіграла внічию з командою Білорусі

Сьогодні юнацька збірна України U-16 (футболісти не старші 2003 року н...