У Македонії та Білорусі визначаться суперники збірної України з футзалу у відборі до ЧС-2020

Поєдинки попереднього раунду відбору на чемпіонат світу з футзалу 2020 року відбудуться 30 січня 3 лютого цього року.

Згідно з жеребкуванням основного раунду відбору на ЧС-2020, збірна України потрапила до групи 2, де зустрінеться з командою Словенії. Турнір, нагадаємо, пройде на території України. Інші два суперники по квартету визначаться в попередньому раунді

Опонентами нашої збірної стануть перша команда групи С (Македонія, Албанія, Греція, Сан-Марино) та друга команда групи В (Білорусь, Норвегія, Косово, Андорра). Поєдинки відбудуться із 30 січня по 3 лютого у Скоп'є та Мінську відповідно. 

Як зазначив головний тренер синьо-жовтих Олександр Косенко, матчі попереднього раунду не залишаться поза увагою. «Нікого у розвідку відправляти не збираємося, але в нас будуть усі необхідні відеоматеріали. Як тільки визначаться суперники, що потрапили до нашої групи основного раунду, будемо уважно стежити за ними», — підкреслив наставник збірної.

Нагадаємо, що найближчим часом футзальна збірна України зіграє два спаринги проти чехів. Поєдинки пройдуть 29-го та 30 січня в чеських містах Хрудім (початок — о 19.30 за Києвом) та Кутна Гора (21.15).

НОВИНИ ПО ТЕМІ
Підписатися на новини