Легіонери збірної України в першій частині сезону-2018/2019. Ігор Пластун

Першу частину сезону для захисника бельгійського «Гента» та збірної України Ігоря Пластуна можна впевнено розділити на дві частини.

Перша — вдала й багата на події, друга — та, що розпочалася після прикрого вилучення нашого футболіста у виїзній грі проти «Андерлехту».

До 90-ї хвилини поєдинку у Брюсселі Ігор Пластун з упевненістю міг вважати себе гравцем основного складу «Гента», адже після свого літнього переходу до команди з болгарського «Лудогорця» провів 18 матчів, в яких відзначився двома гольовими пасами. Але після 11 листопада в Ігоря наче відрізало. Спочатку він відбув стандартну дискваліфікацію, а потім міцно присів на лаву для запасних. Неприємна традиція перервалася лише в останньому в цьому році матчі...

Важко сказати, чи стало вилучення у столиці головною причиною втрати українцем місця у стартовому складі, але те, що воно суттєво позначилося на міцних до того позиціях футболіста, — факт беззаперечний.

Можна припустити, що певною мірою на ситуацію вплинула й зміна головного тренера «Гента», коли в жовтні Іва Вандерхаге, що й запрошував українця, змінив данець Йєсс Торуп. Але все це припущення, які зазвичай мало чого варті в реальному житті.

2018 рік команда Пластуна закінчила виїзною поразкою від «Генка» нашого Руслана Маліновського й на новорічні канікули пішла, перебуваючи на сьомому місці в турнірній таблиці (31 очко).

За іронією долі, 2019 рік «Гент» розпочне 20 січня домашнім поєдинком проти «Андерлехту». Можливо, саме цього дня коло для Ігоря Пластуна замкнеться.

НОВИНИ ПО ТЕМІ
Підписатися на новини