Дискваліфікація Руслана Маліновського зірвала бельгійське дербі футболістів збірної України

У матчі останнього у 2018 році туру чемпіонату Бельгії могла відбутися справжня дуель футболістів збірної України.

«Генк» Руслана Маліновського приймав «Гент» Романа Яремчука та Ігоря Пластуна. Та дискваліфікація півзахисника господарів поля (перебір жовтих карток) усе зіпсувала.

Яремчук вийшов у стартовому складі своєї команди й уже на 6-й хвилині відзначився результативною передачею. Утім, його звитяг гостям виявилося недосить навіть для нічиєї. 3:1 — перемога господарів. Ігор Пластун з'явився на полі на 59-й хвилині.

На новорічні канікули «Генк» пішов на лідерській позиції, а «Гент», маючи 31 очко, посідає сьоме місце.

У 2019 році перший матч «Генк» проведе 18 січня на виїзді проти «Сент-Трюйдена» Романа Безуса, а «Гент» — 20 січня вдома проти «Андерлехту» Євгена Макаренка.

Додамо, що в сезоні-2018/2019 Роман Яремчук провів у складі «Гента» 26 матчів, в яких забив вісім м’ячів та віддав дві результативні передачі.

25.03.2024 19:43

Роман Яремчук: «Потрібно менше говорити й більше працювати на полі. Усі розуміють важливість матчу»

Нападник національної збірної України Роман Яремчук разом із головним...

22.03.2024 14:30

Роман Яремчук: «Потрібно щоразу доводити, забивати голи й приносити користь команді»

Нападник збірної України Роман Яремчук був визнаний уболівальниками &l...

17.03.2024 19:38