Офіційно. УЄФА роз'яснив ситуацію щодо переносу матчу Ліги Європи «Ворскла» — «Арсенал» із Полтави до Києва

27 листопада Союз європейських футбольних асоціацій ухвалив рішення перенести матч Ліги Європи «Ворскла» (Україна) — «Арсенал» (Англія) із Полтави до Києва. Згодом в офіційній заяві УЄФА розяснив причини та наслідки такого кроку.

«26 листопада 2018 року було оголошено про запровадження воєнного стану в деяких областях України, — зазначено в заяві. — У зв’язку з цим винятковим заходом УЄФА мав негайно оцінити його можливий вплив на порядок проведення матчу Ліги Європи УЄФА між командами «Ворскла» та «Арсенал» 29 листопада.

Невідкладність рішення УЄФА щодо перенесення матчу до Києва пояснюється раптовістю введення воєнного стану та невизначеністю ситуації в питаннях безпеки в деяких регіонах України, особливо враховуючи надзвичайно стислі терміни для оцінки всіх можливих ризиків.

УЄФА тісно співпрацює з Федерацією футболу України задля забезпечення проведення матчу на НСК «Олімпійський» у Києві.

Це рішення стосується винятково матчу «Ворскла» — «Арсенал». УЄФА також продовжує тісну співпрацю з ФФУ для вивчення всіх обставин, що стосуються проведення матчів у деяких регіонах України найближчим часом.

УЄФА буде направляти експертів із питань безпеки до України для оцінки ситуації та її можливого впливу на безпеку майбутніх матчів під егідою УЄФА.

УЄФА висловлює жаль з приводу незручностей, які перенесення матчу спричинило для вболівальників ФК «Ворскла». 

НОВИНИ ПО ТЕМІ
Підписатися на новини