Офіційно. Матч Ліги Європи «Ворскла» — «Арсенал» перенесено з Полтави до Києва

Сьогодні ввечері на адресу Федерації футболу України надійшов лист з УЄФА, в якому повідомляється щодо зміни місця проведення поєдинку п’ятого туру Ліги Європи «Ворскла» (Полтава, Україна) — «Арсенал» (Лондон, Англія).

У листі, зокрема, йдеться, що спеціальна комісія УЄФА вирішила перенести матч «Ворскла» — «Арсенал» із Полтави до Києва. Поєдинок має відбутися 29 листопада на столичному НСК «Олімпійський» (початок — о 19.55).

Річ у тім, що «Арсенал» планував прибути до аеропорту Харкова, а вже звідти на автобусі дістатися Полтави. Однак, зазначається у документі, враховуючи те, що Харківська область, територією якої «Арсенал» планував пересуватися на автобусі, входить до областей України, де з 28 листопада 2018 року буде введено військовий стан, було би безвідповідально вимагати від команди подорожувати через цей регіон. Згідно зі статтею 79 Регламенту Ліги Європи УЄФА-2018/2019 спеціальна комісія прийняла термінове рішення, яке є остаточним.

До спеціальної комісії увійшли: президент УЄФА Александер Чеферін, перший віце-президент УЄФА Карл-Ерік Нільссон, віце-президент УЄФА Фернандо Гомеш та члени Виконкому УЄФА Джон Ділейні й Сервет Ярдімчі.

НОВИНИ ПО ТЕМІ
Підписатися на новини