Руслан Маліновський: «Треба продовжувати ту серію без поразок, яка в нас склалася»

Півзахисник бельгійського «Генка» та збірної України поспілкувався з пресою напередодні матчів головної команди країни проти Словаччини та Туреччини.

Перед відкритим тренуванням збірної гравці поспілкувалися з журналістами у мікст-зоні. Серед інших своїми думками напередодні найближчих матчів поділився Руслан Маліновський.

— Як ти оцінюєш цей рік для збірної?

— Він був позитивним. Треба продовжувати ту серію без поразок, яка в нас склалася. У збірної хороший настрій, усі отримують задоволення від гри та викладаються по повній. Цей рік можна записати нам в актив, але він іще не завершився. Попереду дві гри, через які ми будемо готуватися до наступних поєдинків. Дуже важливо показати гарний футбол і результат.

— Забиті за збірну м'ячі тебе надихнули, додали мотивації?

— Звичайно, це додає впевненості. Я давно хотів відзначитися у складі збірної й от нарешті забив перший і другий м'ячі. Мені дуже приємно, і тепер головне — не зупинятися, прогресувати, показувати максимально якісний футбол.

Хочеться вже нарешті забити за збірну зі штрафного?

— Це одна зі складових гри. Якщо буде момент, то візьму м’яч і проб’ю. Але в першу чергу хочеться спробувати виграти ці два матчі.

— Будеш допомагати новачкам адаптуватися на полі, шукати їх передачами?

— Футбол — це командна гра. Коли гравець знаходиться на хорошій позиції, ти повинен віддати йому пас. Якщо цього не зробити — іде мінус і тобі, і всім іншим. Ти маєш максимально продуктивно грати на команду, а не шукати друзів. Але при цьому ми повинні залишатися на полі однією сім’єю.

НОВИНИ ПО ТЕМІ
Підписатися на новини